Провода питания Fantom провода для Би-ксенона


Нет в наличии
100 грн.
Наличные:
100 грн
Безнал:
120 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Fantom провода для Би-ксенона

Реле с проводами Fantom представляет собой проводку с реле и контроллером. Данная проводка предназначена специально для питания биксеноновых ламп от аккумулятора. Кроме того, она способна обеспечить питание от аккумулятора биксеноновых линз. Провода для биксенона Fantom отличаются высоким качеством, благодаря чему гарантируют бесперебойную и стабильную работу. Профессиональное реле для ксенона обеспечивает
Читать полностью
Технічні параметри:

Fantom провода для Бі-ксенону

Реле з проводами Fantom є проводку з реле і контролером. Дана проводка призначена спеціально для харчування біксенонових ламп від акумулятора. Крім того, вона здатна забезпечити живлення від акумулятора біксенонові лінз. Провід для біксенона Fantom відрізняються високою якістю, завдяки чому гарантують безперебійну і стабільну роботу. Професійне реле для ксенону забезпечує високу надійність функціонування біксенонових ламп, а також здатні забезпечити необхідний рівень безпеки.

Без проводки для біксенона стає неможливою робота світлового обладнання. З її допомогою виключаються всі проблеми під час взаємодії безпосередньо біксенонових ламп і штатної автомобільної проводки. Провід з реле для ксенону Fantom дозволяє повністю попередити негативні явища, такі як скачки напруги або навіть поломки внутрішньої електропроводки автомобіля.

Дана модель являє собою реле з проводами. Напруга становить 12 В. Вона призначена для використання спеціально з біксеноновимі лампами і біксеноновимі лінзами. Завдяки зрозумілою і простою конструкції з монтажем цілком можна впоратися самому. Провід для харчування біксенонових ламп відрізняється ідеальною сумісністю якості і доступної ціни.

Страна производитель
Китай
Бренд
Fantom

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Fantom» в категории «Провода питания»
Показать все модели