Нет в наличии
78 грн.
Наличные:
78 грн
Безнал:
94 грн
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EXPERT E160412 - Отвертка

Характеристики:
- размер - 2 мм
- длина жала (L2) - 125 мм
- длина инструмента (L1) - 230 мм
- диаметр рукоятки (d) - 32 мм
- вес 88 г
EXPERT E160412 – это отвертка с улучшенным крестовым шлицом POZIDRIV. Жало отвертки изготовлено из хромованадиевой стали и имеет оцинкованное покрытие, которое защищает рабочую часть инструмента от коррозии и механических повреждений. Рукоятка отвертки
Читать полностью
Технічні параметри:

EXPERT E160412 - Отвертка

Характеристики:
- розмір - 2 мм
- довжина жала (L2) - 125 мм
- довжина інструменту (L1) - 230 мм
- діаметр рукоятки (d) - 32 мм
- вага 88 г
EXPERT E160412 - це викрутка з поліпшеним хрестовим шліцом POZIDRIV. Жало викрутки виготовлено з хромованадіевой стали і має оцинковане покриття, яке захищає робочу частину інструменту від корозії і механічних пошкоджень. Рукоятка викрутки виконана з двокомпонентного матеріалу, що забезпечує хороше зчеплення руки з інструментом і виключає прослизання. Об'ємна форма рукояті викрутки дає можливість докласти більший крутний момент, ніж, наприклад, викрутка з тонким руків'ям. Викрутка відповідає міжнародним стандартам якості ISO 8764-1 і ISO 8764.
На сьогоднішній день викрутка є незамінним атрибутом майстра будь-якого профілю. Викрутка, як тип інструменту, призначена для роботи з елементами різьбових з'єднань, які мають внутрішній шліц. Наконечник POZIDRIV став поліпшеною версією хрестового шліца Phillips, відмінною рисою шліца POZIDRIV є тонкі лінії, які виходять з центру. Головна особливість даного наконечника полягає в тому, що його грані не тоншають до кінця, а йдуть паралельно один одному. Завдяки цьому, викрутка міцніше входить в шліц кріплення і зусилля, виштовхує викрутку з шліца в процесі роботи, є меншим. Хороше зчеплення між поверхнями викрутки і шліца мінімізує знос робочих поверхонь і ризик пошкодження. Найбільш широко такий шліц використовується у виробництві шурупів і саморізів.

Тип
Отвертка
Наконечник
крест

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EXPERT» в категории «Отвертка»
Показать все модели