Есть в наличии (1-2 дня)
80 грн.
Наличные:
80 грн
Безнал:
96 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EXPERT E160504 - Отвертка

Характеристики:
- размер - Т9
- длина жала (L2) - 75 мм
- длина инструмента (L1) - 173 мм
- диаметр рукоятки (d) - 20 мм
- вес 19 г
EXPERT E160504 – это отвертка со звездообразным наконечником TORX. Жало отвертки круглое, изготовлено из хромованадиевой стали и имеет полированное покрытие, которое защищает рабочую часть инструмента от коррозии и механических повреждений. Рукоятка
Читать полностью
Технічні параметри:

EXPERT E160504 - Отвертка]

Характеристики:
- розмір - Т9
- довжина жала (L2) - 75 мм
- довжина інструменту (L1) - 173 мм
- діаметр рукоятки (d) - 20 мм
- вага 19 г
EXPERT E160504 - це викрутка зі зіркоподібним наконечником TORX. Жало викрутки кругле, виготовлено з хромованадієвої сталиі і має поліроване покриття, яке захищає робочу частину інструменту від корозії і механічних пошкоджень. Рукоятка викрутки виконана з двокомпонентного матеріалу, що забезпечує хороше зчеплення руки з інструментом і виключає прослизання. Об'ємна куляста форма рукояті викрутки дає можливість докласти більший крутний момент, ніж, наприклад, рукоять тоншою форми.
Основа жала і кінцівка рукояті мають вставки зеленого кольору, які відповідають наконечнику TORX, це дозволяє майстру швидко знайти викрутку з необхідним наконечником серед безлічі інструментів.
Найбільш затребуваною викрутка Torx є в автомобілі, так як безліч кріплень там мають саме такий тип шліца, також шліц Torx часто використовуються в електричних приладах різних видів. Наконечник торкс за формою являє собою шестипроменеву зірку і є шлицом, який, завдяки безлічі граней, найбільш щільно стикається зі шліцом відкручувати шурупа і здатний витримувати значні навантаження, а також забезпечувати більший момент затяжки. Цікавий факт, на початку свого існування профіль Torx використовувався виробниками різних пристроїв для захисту своїх виробів від самостійного втручання і ремонту користувачами. Коли переваги шліца оцінили по достоїнству, він став широко застосовуватися в різних сферах.

Тип
Отвертка
Конструкция
стандартные
Наконечник
звездочка (Torx)
Длина стержня отвертки
75 (мм)
Магнитный наконечник
нет

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EXPERT» в категории «Отвертка»
Показать все модели