Отвертка с насадками EXPERT E160802


Нет в наличии
643 грн.
Наличные:
643 грн
Безнал:
772 грн
Приватбанк:
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EXPERT E160802 - Отвертка

Реверсивная отвертка с набором бит и изменяемым углом рукоятки EXPERT E160802, станет хорошим помощником для мастеров самых разных сфер, а также пригодится в бытовых условиях. Данная отвертка поставляется в комплекте со сменными битами, типа Slot (SL), Phillips (PH) и Pozidriv (PZ). Всего в наборе 7 бит. Размеры сменных насадок: 4/5.5/6 мм (SL), PH1/PH2 (Phillips), PZ1-PZ2 (Pozidriv). Такие типы насадок
Читать полностью
Технічні параметри:

EXPERT E160802 - Отвертка]

Реверсивна викрутка з набором біт і змінним кутом рукоятки EXPERT E160802, стане хорошим помічником для майстрів різних сфер, а також стане в нагоді в побутових умовах. Дана викрутка поставляється в комплекті зі змінними бітами, типу Slot (SL), Phillips (PH) і Pozidriv (PZ). Всього в наборі 7 біт. Розміри змінних насадок: 4 / 5.5 / 6 мм (SL), PH1 / PH2 (Phillips), PZ1-PZ2 (Pozidriv). Такі типи насадок є найбільш універсальними і часто використовуються, з їх допомогою ви зможете вирішити безліч завдань в будинку і майстерні.
Дана викрутка влаштована як тріскачка з реверсивним механізмом і дозволяє виконати закручування / відкручування елементів кріплення в трьох режимах: рух вперед, назад і фіксований режим, в якому механізм не прокручується і викрутка працює, як стандартна. Головною перевагою такого механізму є можливість здійснювати роботу з кріпленням, провертаючи інструмент на малу амплітуду, це дуже актуально під час роботи з кріпленнями в важкодоступних місцях. З такою викруткою не доведеться вивертати кисть руки, можна обійтися невеликим обертанням.
Ще однією важливою особливістю інструменту є поворотна ручка, яка може бути встановлена ​​в двох режимах: пряма й вигнута у вигляді револьвера. Зігнуте положення рукоятки буде актуально, коли необхідно докласти великий крутний момент. Крім того рукоятка виготовлена ​​з чіпкого матеріалу, який забезпечує міцне утримання інструменту в руці. Перемикання положення рукоятки здійснюється кнопкою, розташованою на її корпусі.
Подовжене жало з шестигранним держателем для біт добре підходить для роботи в умовах обмеженого простору і дозволяє без проблем дістати необхідний гвинт.

Тип
Отвертка с насадками
Конструкция
битодержатели, реверсионные
Наконечник
шлиц, крест
Количество в наборе
8

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EXPERT» в категории «Отвертка»
Показать все модели