FM Трансмиттер GRAND-X CUFM24GRX black


Есть в наличии
314 грн.
Наличные:
314 грн
Безнал:
377 грн
322 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

FM-трансмиттер GRAND-X CUFM24GRX black

FM-трансмиттер GRAND-X CUFM24GRX дает возможность слушать любимую музыку на радиоприемнике посредством распространения сигнала на незначительные дистанции, иными словами преобразует музыкальные файлы на «флешке» в радиоволну, на которую необходимо настроит собственный приемник. Устройство оборудовано комфортным экраном и удобно расположенными кнопками управления. FM-трансмиттер поддерживает два типа
Читать полностью
Технічні параметри:

FM-трансмітер GRAND-X CUFM24GRX чорний

FM-трансмітер GRAND-X CUFM24GRX дає можливість слухати улюблену музику на радіоприймачі за допомогою розповсюдження сигналу на незначні дистанції, іншими словами перетворює музичні файли на «флешці» в радіохвилю, на яку необхідно налаштує власний приймач. Пристрій обладнаний комфортним екраном і зручно розташованими кнопками управління. FM-трансмітер підтримує два типи носіїв: USB і SD. Допустимий обсяг пам'яті становить до 32 Гб. Дисплей пристрій має приємне блакитне підсвічування, що підвищує комфорт використання в темний час доби. Екран виконує функцію інформування користувача про трек, що грає в даний момент. FM-трансмітер GRAND-X має чотири режими програвання музики: Folder, Single, Random, All. При відтворенні треків на екраны відображається така інформація: номер FM хвилі, номер трека, назва виконавця, назва композиції, еквалайзер, режими відтворення. Підтримує формати MP3/WMA. Додатковим функціоналом є можливість переходу по папках і можливість зміни кута повороту пристрою. Діапазон відтворюваних частот для даного FM-трансмітера дорівнює 87,5 - 108FM.

Разъем
SD, USB
Дополнительно
переход по папкам
Цвет
черный

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

  При вимкненні магнітоли, трансміттер залишається в режимі програвння треку, потім при увімкненні магнітоли йде якийсь збій і пише "диск пустий", потрібно перезапускати "плеєр". Чи можлива якесь налаштування синхронізації з магнітолою?

  Сергей, 25.02.2018

  Обратитесь в сервисный центр

  Ответ специалиста

  Подскажите, можно ли при помощи этого или другого трансмиттера ловить радио волны и предавать их на родную магнитолу? (есть проблемы с качеством приемом радиоволн родным магнитофоном).

  Максим, 18.11.2015

  нет такой возможности

  Ответ специалиста

  Придбала чоловікові на подарунок. Налаштували на 87,5 і одразу все заграло. Звук нормальний. Інтерфейс був налаштований на російську мову, але назву треку українською мовою показує, навіть з літерою "і". Чоловік дуже задоволений ним, бо нічого не прийшлося "добувати", увімкнув і все одразу запрацювало. Пульт теж робочий. Тільки кілька днів, як користуємось, що буде далі - побачимо.

  Ірина, 27.01.2015

  Очень довольна покупкой. На частоте 87,5 были помехи, на частоте 87,6 звук превосходный.

  Евгения, 21.05.2014

  Купил из-за случайного воспроизведения. Но или брак, или сумрачный китайский гений подвел. Нет Рандома. Исполняет не по порядку, но одни и те же.

  Костя, 05.11.2013

Другие модели марки «GRAND-X» в категории «FM Трансмиттер»
Показать все модели