Набор отверток EXPERT E160908


Нет в наличии
811 грн.
Наличные:
811 грн
Безнал:
973 грн
Приватбанк:
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EXPERT E160908 - Набор отверток

Набор EXPERT E160908 содержит 7 отверток с популярным шлицом TORX и наиболее ходовыми размерами. В комплект входят отвертки с размерами T10-T15-T20-T25-T27-T30-T40. Вес набора 640 г.
Все отвертки из набора выполнены из хром-ванадиевой стали и имеют защитное покрытие, которое защищает от коррозии и механических повреждений. Рукоятки отверток выполнены из двухкомпонентного материала, что обеспечивает
Читать полностью
Технічні параметри:

EXPERT E160908 - Набір викруток

Набір EXPERT E160908 містить 7 викруток з популярним шліцом TORX і найбільш ходовими розмірами. У комплект входять викрутки з розмірами T10-T15-T20-T25-T27-T30-T40. Вага набору 640 г.
Всі викрутки з набору виконані з хром-ванадієвої сталі і мають захисне покриття, яке захищає від корозії і механічних пошкоджень. Рукоятки викруток виконані з двокомпонентного матеріалу, що забезпечує хороше зчеплення руки з інструментом і виключає вислизання. Об'ємна куляста форма рукояті викруток дає можливість докласти більший крутний момент, ніж, наприклад, рукоять тоншою форми.
Особливістю викруток з даного набору є колірна індикація типу шліца. У підстави жала і на рукояті є пластикова вставка зеленого кольору, яка відповідає типу шліца TORX. Така невелика опція здатна заощадити час майстра і полегшити пошук необхідного інструменту серед безлічі інших.
При експлуатації викруток важливо пам'ятати, що розмір викрутки і розмір шліца кріплення повинні збігатися, інакше робочі поверхні будуть швидше зношуватися і виникне ризик пошкодити інструмент або кріплення. Також при невідповідності викрутки і кріплення втрачається ефективність передачі зусилля.
Так як даний тип шліца широко представлений в автомобільній сфері, набуваючи даний набір викруток, ви отримуєте відмінне доповнення свого гаражного інструменту. Інструмент компанії EXPERT виготовляється на високому рівні, так як виробництво даного бренду засноване на багаторічному досвіді.

Тип
Набор отверток
Наконечник
звездочка (Torx)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EXPERT» в категории «Отвертка»
Показать все модели