Мультимедийный центр Alpine INE-W990HDMI


Нет в наличии
24399 грн.
Наличные:
24399 грн
Безнал:
30497 грн
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Alpine INE-W990HDMI - Расширенная Navi станция

Мультимедийный центр Alpine INE-W990HDMI является мультифункциональным устройством с множеством преимуществ. Модель сочетает в себе все инновационные разработки Alpine. В первую очередь стоит отметить универсальную функцию Alpine TuneIt. С его помощью Вы сможете подключить свой смартфон к мультимедийному центру Alpine и превратить его в центр управления настройками звука. Набор функций
Читать полностью
Технічні параметри:

Alpine INE-W990HDMI - Розширена Navi станція

Мультимедійний центр Alpine INE-W990HDMI є багатофункціональним пристроєм з безліччю переваг. Модель поєднує в собі всі інноваційні розробки Alpine. В першу чергу варто відзначити універсальну функцію Alpine TuneIt. З його допомогою Ви зможете підключити свій смартфон до мультимедійного центру Alpine і перетворити його в центр управління настройками звуку. Набір функцій настройки звучання поєднує в собі 6-канальні часові затримки, 9-смуговий параметричний еквалайзер, частоту зрізу і крутизну спаду кросовера. Також з його допомогою Ви зможете отримувати сповіщення про повідомлення на Facebook, а також користуватися іншими інноваційними функціями. Для максимально надійного дорожнього керівництва модель оснащена складною і ультра точної цифрової картографічної бази даних. Пристрій має дисплей Super Sharp WVGA який гарантує висококонтрастне і чітке зображення з соковитими, яскравими квітами. Радіо тюнер відрізняється ідеальним прийомом і високою якістю звуку, а додаткова система Radio Data здатна отримати додаткову інформацію з FM-радіостанцій. Для динамічного і якісного звучання модель оснащена Advanced Power IC.

Розширена Navi станція має покриття в безлічі європейських країн, підтримує карти з 3D-пам'ятками, оснащена режимом шосе і іншими складними функціями. Станція охоплює 46 країн Європи і підтримує 29 мов для голосових підказок, а також Text-To-Speech на 15 мовах. Її розширена база даних POI дозволяє з легкістю знайти свої улюблені місця і досліджувати нові області. Завдяки тюнера TMC Ви завжди будете знати найнадійніший і короткий шлях.

Пристрій здатний забезпечити відтворення музики і відео з вашого iPhone / IPod, USB накопичувачів і DVD-програвача (DVD-Video / CD / DivX / MP3 / WMA / AAC). Вбудований Bluetooth забезпечує одночасне спілкування і управління транспортом Hands-Free. Ви можете одночасно підключити до мультимедійного центру три смартфона. І використовувати їх одночасно: передавати музику з одного телефону, і здійснювати спілкування по гучному зв'язку з іншого.

Модель Alpine INE-W990HDMI володіє потужним функціоналом, високою якістю і шикарним дизайном. Пристрій стане ідеальним вибором для тих, хто цінує інноваційні технології та сучасні технології.

Тип
2Din
Диагональ дисплея
6.1
Дисплей Touch Screen
да
Панель
стационарная
Изменяемый наклон дисплея
нет
ОС
Android
Подсветка
белая
DVD-привод
есть
Разъем SD
есть
Разъем USB
есть
GPS
есть
Bluetooth
есть
ТВ-тюнер
есть
Видеовход для камеры
есть
Видеовыход
есть
Выдвижной экран
нет

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Alpine» в категории «Мультимедийный центр»
Показать все модели