Мультимедийный центр Alpine INE-W990HDMI


Нет в наличии
24399 грн.
Наличные:
24399 грн
Безнал:
30501 грн
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Alpine INE-W990HDMI - Расширенная Navi станция

Мультимедийный центр Alpine INE-W990HDMI является мультифункциональным устройством с множеством преимуществ. Модель сочетает в себе все инновационные разработки Alpine. В первую очередь стоит отметить универсальную функцию Alpine TuneIt. С его помощью Вы сможете подключить свой смартфон к мультимедийному центру Alpine и превратить его в центр управления настройками звука. Набор функций
Читать полностью
Технічні параметри:

Alpine INE-W990HDMI - Розширена Navi станція

Мультимедійний центр Alpine INE-W990HDMI є багатофункціональним пристроєм з безліччю переваг. Модель поєднує в собі всі інноваційні розробки Alpine. В першу чергу варто відзначити універсальну функцію Alpine TuneIt. З його допомогою Ви зможете підключити свій смартфон до мультимедійного центру Alpine і перетворити його в центр управління настройками звуку. Набір функцій настройки звучання поєднує в собі 6-канальні часові затримки, 9-смуговий параметричний еквалайзер, частоту зрізу і крутизну спаду кросовера. Також з його допомогою Ви зможете отримувати сповіщення про повідомлення на Facebook, а також користуватися іншими інноваційними функціями. Для максимально надійного дорожнього керівництва модель оснащена складною і ультра точної цифрової картографічної бази даних. Пристрій має дисплей Super Sharp WVGA який гарантує висококонтрастне і чітке зображення з соковитими, яскравими квітами. Радіо тюнер відрізняється ідеальним прийомом і високою якістю звуку, а додаткова система Radio Data здатна отримати додаткову інформацію з FM-радіостанцій. Для динамічного і якісного звучання модель оснащена Advanced Power IC.

Розширена Navi станція має покриття в безлічі європейських країн, підтримує карти з 3D-пам'ятками, оснащена режимом шосе і іншими складними функціями. Станція охоплює 46 країн Європи і підтримує 29 мов для голосових підказок, а також Text-To-Speech на 15 мовах. Її розширена база даних POI дозволяє з легкістю знайти свої улюблені місця і досліджувати нові області. Завдяки тюнера TMC Ви завжди будете знати найнадійніший і короткий шлях.

Пристрій здатний забезпечити відтворення музики і відео з вашого iPhone / IPod, USB накопичувачів і DVD-програвача (DVD-Video / CD / DivX / MP3 / WMA / AAC). Вбудований Bluetooth забезпечує одночасне спілкування і управління транспортом Hands-Free. Ви можете одночасно підключити до мультимедійного центру три смартфона. І використовувати їх одночасно: передавати музику з одного телефону, і здійснювати спілкування по гучному зв'язку з іншого.

Модель Alpine INE-W990HDMI володіє потужним функціоналом, високою якістю і шикарним дизайном. Пристрій стане ідеальним вибором для тих, хто цінує інноваційні технології та сучасні технології.

Диагональ дисплея
6.1
Изменяемый наклон дисплея
Нет
ОС
Android
DVD-привод
Есть
Разъем SD
Есть
Разъем USB
Есть
GPS
Есть
Bluetooth
Есть
ТВ-тюнер
Есть
Видеовход для камеры
Есть
Видеовыход
Есть
Дисплей Touch Screen
Да
Панель
Стационарная
Подсветка
Белая

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Alpine» в категории «Мультимедийный центр»
Показать все модели