Отвертка с насадками EXPERT E161109


Нет в наличии
429 грн.
Наличные:
429 грн
Безнал:
515 грн
Приватбанк:
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EXPERT E161109 - Отвертка прецизионная с битами

Отвертка EXPERT E161109 является прецизионной и поставляется в комплекте с 8 битами. В набор входит 6 бит с плоским шлицом SL с размерами 1.2/1.5/1.8/2/2.5 мм и 2 биты с крестовым шлицом PH и размерами H000-PH00. Все составляющие набор изготовлены из прочной стали, что обеспечивает длительность их службы. Комплект поставляется в пластиковой упаковке с отдельной ячейкой для каждого
Читать полностью
Технічні параметри:

EXPERT E161109 - Викрутка прецизійна з бітами

Викрутка EXPERT E161109 є прецизійною і поставляється в комплекті з 8 бітами. У набір входить 6 біт з плоским шліцом SL з розмірами 1.2 / 1.5 / 1.8 / 2 / 2.5 мм і 2 біти з хрестовим шліцом PH і розмірами H000-PH00. Всі складові набір виготовлені з міцної сталі, що забезпечує тривалість їх служби. Комплект поставляється в пластиковій упаковці з окремим осередком для кожного інструменту, що дозволяє тримати набір в порядку. На кришці коробки навпроти кожної біти нанесений відповідний розмір, це дозволяє швидко знайти необхідну. Вага набору всього 80 грам.
Прецизійна викрутка як тип інструменту призначена для дрібних і точних робіт з кріпильними елементами дуже малого розміру. Такі викрутки часто застосовуються при ремонті і обслуговуванні дрібної побутової технікою, телефонів, фотоапаратів, комп'ютерної техніки та інших пристроїв з дрібними гвинтами. Майстру з ремонту техніки не обійтися без такого набору, так як при виконанні точної роботи важливо підібрати найбільш правильний розмір шліца, а в такому випадку різниця в десяті частки міліметра мають значення.
Конструкція викрутки побудована таким чином, що кожна біта надійно фіксується в посадковому місці. Для вставки біти необхідно розкрутити фіксує кільце, вставити біту і затиснути її тим же фіксуючим кільцем, забезпечуючи щільну посадку без люфту. Працюючи з такою викруткою важливо дотримуватися домірність шліца викрутки і кріплення, так як неправильно підібравши розмір, можна пошкодити інструмент або кріплення.

Тип
Отвертка с насадками
Конструкция
прецизионные
Наконечник
крест, шлиц
Количество в наборе
9

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EXPERT» в категории «Отвертка»
Показать все модели