Пуско зарядное устройство Vulkan CF400 (30083)


Нет в наличии
3930 грн.
Наличные:
3930 грн
Безнал:
4716 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Vulkan CF400 (30083) - Пуско-зарядное устройство

Пуско-зарядное устройство Vulkan CF-400 предназначено для работы с аккумуляторами разной емкости и подходит для АКБ емкостью от 30 до 300 А/ч. Название говорит само за себя, это устройство выполняет сразу две важные функции, зарядка аккумулятора и пуск двигателя автомобиля с полностью разряженным АКБ. Данная модель пуско-зарядного устройства подходит для аккумуляторов с напряжением 12 и 24
Читать полностью
Технічні параметри:

Vulkan CF400 (30083) - Пуско-зарядний пристрій

Пуско-зарядний пристрій Vulkan CF-400 призначений для роботи з акумуляторами різної ємності і підходить для АКБ ємністю від 30 до 300 А / ч. Назва говорить сама за себе, цей пристрій виконує відразу дві важливі функції, зарядка акумулятора і пуск двигуна автомобіля з повністю розрядженим АКБ. Дана модель пуско-зарядного пристрою підходить для акумуляторів з напругою 12 і 24 В, що значно розширює сферу його застосування. Дана модель пуско-зарядного пристрою підійде для акумуляторів невеликих легкових автомобілів, а також для АКБ вантажної і сільськогосподарської техніки.
Пристрій належить до трансформаторного типу. Конструкція пуско-зарядного пристрою виконана з металу для захисту пристрою від механічних пошкоджень, зверху і знизу є пластикові накладки. Нижня частина пристрою оснащена колесами для зручного транспортування приладу до місця роботи. Пуско-зарядний пристрій Vulkan CF-400 має цілий ряд захистів: від перевантаження, короткого замикання і навіть від неправильного підключення клем. Інтуїтивно зрозуміле робоче панель допоможе безпомилково вибрати необхідний режим роботи і правильно підключити АКБ.
Для зарядки акумулятора можуть використовуватися два режими, мінімальний і максимальний. Мінімальний режим виконує поступову зарядку АКБ і рекомендується для постійного використання. Максимальний проводить швидку зарядку акумулятора, такий режим слід використовувати лише в екстрених ситуаціях, де необхідно в найкоротший термін зарядити батарею.
У комплекті: пуско-зарядний пристрій, клеми, упаковка, інструкція.
Особливості:
- напруга 220 В;
- частота струму 50 Гц;
- споживана потужність 1000 Вт / 1800 Вт;
- максимальний струм зарядки: 45 А.

Емкость аккумулятора
300 (Ач)
Ток пусковой
300 (A)
Ток заряда
38 (А)
Напряжение заряжаемого аккумулятора
12+24В
Потребляемая мощность
1800 (Ватт)
Подключение к батарее
Крокодилы
Вес
19 (кг)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Vulkan» в категории «Пуско зарядное устройство»
Показать все модели