Зарядное для аккумуляторов Vulkan CH1206 (30944)


Нет в наличии
680 грн.
Наличные:
680 грн
Безнал:
816 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Vulkan CH1206 (30944) - зарядное устройство

Vulkan CH1206 – это зарядное устройство для небольших аккумуляторных батарей емкостью от 10до 80 А/ч. Данное зарядное устройство подойдет для заряда аккумуляторов небольших легковых автомобилей, мотоциклов и другой техники. Зарядное совместимо с аккумуляторами с напряжением 12В.
Корпус устройства очень компактный и выполнен из пластика. Сверху предусмотрена ручка для удобной переноски
Читать полностью
Технічні параметри:

Vulkan CH1206 (30944) - зарядний пристрій

Vulkan CH1206 - це зарядний пристрій для невеликих акумуляторних батарей ємністю від 10до 80 А / ч. Дане зарядний пристрій підійде для заряду акумуляторів невеликих легкових автомобілів, мотоциклів і іншої техніки. Зарядний сумісно з акумуляторами з напругою 12В.
Корпус пристрою дуже компактний і виконаний з пластика. Зверху передбачена ручка для зручного перенесення зарядного пристрою. Амперметр на передній панелі дозволяє стежити за процесом зарядки. Чи включається прилад автоматично при приєднанні його до мережі 220В, про що говорить характерне тихе гудіння.
Зарядний пристрій працює в двох режимах, min і max, що дозволяє вибрати найбільш підходящий в конкретній ситуації. Режим min призначений для повної зарядки акумулятора, в такому режимі АКБ заряджається поступово і максимально правильно. Режим max необхідний в разі, якщо у вас повністю розрядився акумулятор і вам необхідно терміново їхати. В даному режимі зарядний пристрій в короткий термін зарядить акумулятор до необхідного рівня для запуску двигуна. Варто зазначити, що такий режим не рекомендується використовувати постійно, він застосовується тільки у виняткових випадках. Пристрій має захист від перегріву, короткого замикання, неправильного підключення клем, це робить роботу з приладом безосной.
Vulkan CH1206 поєднав в собі необхідні для зарядки акумулятора функції і компактний розмір, завдяки цьому, даний аксесуар буде затребуваний як в гаражі, так і в побуті.
В комплекті: зарядний пристрій, клеми, коробка, інструкція.

Подключение к батарее
Крокодилы
Функции и оснащение
Наличие амперметра
Емкость аккумулятора
80 (Ач)
Ток заряда
6 (А)
Напряжение заряжаемого аккумулятора
12В
Индикация заряда
Стрелочная
Потребляемая мощность
80 (Ватт)
Ширина
100 (мм)
Высота
238 (мм)
Длина
165 (мм)
Вес
3 (кг)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Vulkan» в категории «Зарядное для аккумуляторов»
Показать все модели