Зарядное для аккумуляторов Vulkan CT15 (30081)


Нет в наличии
1076 грн.
Наличные:
1076 грн
Безнал:
1291 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Vulkan CT15 (30081) - зарядное устройство

Vulkan CT15 – это зарядное устройство, которое предназначено для зарядки аккумуляторных батарей емкостью от 20 до 150А/ч. Этого зарядного устройства будет вполне достаточно для заряда аккумулятора, как легкового автомобиля, так и небольшого грузовика. Устройство работает с аккумуляторами с напряжением 12В и 24В. При зарядке аккумулятора 12В подается ток 5,8 А, а при зарядке аккумулятора 24В –
Читать полностью
Технічні параметри:

Vulkan CT15 (30081) - зарядний пристрій

Vulkan CT15 - це зарядний пристрій, який призначений для зарядки акумуляторних батарей ємністю від 20 до 150А / ч. Цього зарядного пристрою буде цілком достатньо для заряду акумулятора, як легкового автомобіля, так і невеликої вантажівки. Пристрій працює з акумуляторами з напругою 12В і 24В. При зарядці акумулятора 12В подається струм 5,8 А, а при зарядці акумулятора 24В - 7,1А.
Прилад працює в двох режимах Max і Min, які встановлюються за допомогою перемикача. Перший режим помиє швидко зарядити повністю розряджений акумулятор до такого рівня, який дозволить дати старт двигуну. Другий режим призначений для повної і поступової зарядки. Такий режим в процесі зарядки знижує ампераж, завдяки чому АКБ не зношується. Не рекомендується часто використовувати режим Max або на довгий час залишати акумулятор на зарядку в даному режимі, так як це може привести до передчасного зношування акумулятора.
Пристрій виконаний в металевому корпусі з ручкою для перенесення в руках. Робоча панель інтуїтивно зрозуміла, містить найнеобхідніші елементи, з її допомогою користувач без проблем вибере необхідний режим роботи. Пристрій не потребує будь-яких додаткових настройках. Харчування здійснюється від мережі 220 В, є можливість підключення відразу декількох акумуляторів, але слід враховувати, що в такому випадку час зарядки збільшиться в 2-3 рази.
У комплекті: пуско-зарядний пристрій, клеми, упаковка, інструкція.
особливості:
- компактний розмір;
- 2 режими зарядки;
- частота струму 50 Гц;
- живлення від мережі 220В;
- вбудований амперметр

Подключение к батарее
Крокодилы
Функции и оснащение
Наличие амперметра
Емкость аккумулятора
150 (Ач)
Ток заряда
15, 7.1, 5.8 (А)
Напряжение заряжаемого аккумулятора
24В, 12В

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Vulkan» в категории «Зарядное для аккумуляторов»
Показать все модели