Пуско зарядное устройство Vulkan CF600 (30567)


Нет в наличии
4750 грн.
Наличные:
4750 грн
Безнал:
5938 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Vulkan CF600 (30567) - Пуско-зарядное устройство

Пуско-зарядное устройство Vulkan CF-600 предназначено для работы с аккумуляторами разной емкости и подходит для аккумуляторов небольших легковых автомобилей, а также для АКБ грузовой и сельскохозяйственной и строительной техники. Название говорит само за себя, это устройство выполняет сразу две важные функции, зарядка аккумулятора и пуск двигателя автомобиля с полностью разряженным АКБ.
Читать полностью
Технічні параметри:

Vulkan CF600 (30567) - Пуско-зарядний пристрій

Пуско-зарядний пристрій Vulkan CF-600 призначений для роботи з акумуляторами різної ємності і підходить для акумуляторів невеликих легкових автомобілів, а також для АКБ вантажної і сільськогосподарської і будівельної техніки. Назва говорить сама за себе, цей пристрій виконує відразу дві важливі функції, зарядка акумулятора і пуск двигуна автомобіля з повністю розрядженим АКБ. Дана модель пуско-зарядного пристрою підходить для акумуляторів з напругою 12 і 24 В, що значно розширює сферу його застосування.
Пристрій належить до трансформаторного типу. Конструкція пуско-зарядного пристрою виконана з металу для захисту пристрою від механічних пошкоджень, зверху і знизу є пластикові накладки. Нижня частина пристрою оснащена колесами для зручного транспортування приладу до місця роботи. Пуско-зарядний пристрій Vulkan CF-600 має цілий ряд захистів: від перевантаження, короткого замикання і навіть від неправильного підключення клем. Інтуїтивно зрозуміле робоче панель допоможе безпомилково вибрати необхідний режим роботи і правильно підключити АКБ.
Пристрій здатний працювати в трьох режимах. Перший режим передбачає пуск двигуна автомобіля з повністю розрядженим АКБ. Другий режим допомагає швидко зарядити АКБ до рівня, який дозволить завести двигун. Третій режим призначений для повної неспішної зарядки акумулятора.
У комплекті: пуско-зарядний пристрій, клеми, упаковка, інструкція.
Особливості:
- напруга 220 В;
- частота струму 50 Гц;
- споживана потужність 1300 Вт / 2100 Вт.

Функции и оснащение
Наличие амперметра
Ток пусковой
500 (A)
Напряжение заряжаемого аккумулятора
24В, 12В
Ток заряда
43, 46, 75 (А)
Вес
23 (кг)
Длина силового провода
100 (см)
Емкость аккумулятора
500 (Ач)
Подключение к батарее
Крокодилы
Потребляемая мощность
2100 (Ватт)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Vulkan» в категории «Пуско зарядное устройство»
Показать все модели