Пуско зарядное устройство Vulkan CF600 (30567)


Нет в наличии
4750 грн.
Наличные:
4750 грн
Безнал:
5700 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Vulkan CF600 (30567) - Пуско-зарядное устройство

Пуско-зарядное устройство Vulkan CF-600 предназначено для работы с аккумуляторами разной емкости и подходит для аккумуляторов небольших легковых автомобилей, а также для АКБ грузовой и сельскохозяйственной и строительной техники. Название говорит само за себя, это устройство выполняет сразу две важные функции, зарядка аккумулятора и пуск двигателя автомобиля с полностью разряженным АКБ.
Читать полностью
Технічні параметри:

Vulkan CF600 (30567) - Пуско-зарядний пристрій

Пуско-зарядний пристрій Vulkan CF-600 призначений для роботи з акумуляторами різної ємності і підходить для акумуляторів невеликих легкових автомобілів, а також для АКБ вантажної і сільськогосподарської і будівельної техніки. Назва говорить сама за себе, цей пристрій виконує відразу дві важливі функції, зарядка акумулятора і пуск двигуна автомобіля з повністю розрядженим АКБ. Дана модель пуско-зарядного пристрою підходить для акумуляторів з напругою 12 і 24 В, що значно розширює сферу його застосування.
Пристрій належить до трансформаторного типу. Конструкція пуско-зарядного пристрою виконана з металу для захисту пристрою від механічних пошкоджень, зверху і знизу є пластикові накладки. Нижня частина пристрою оснащена колесами для зручного транспортування приладу до місця роботи. Пуско-зарядний пристрій Vulkan CF-600 має цілий ряд захистів: від перевантаження, короткого замикання і навіть від неправильного підключення клем. Інтуїтивно зрозуміле робоче панель допоможе безпомилково вибрати необхідний режим роботи і правильно підключити АКБ.
Пристрій здатний працювати в трьох режимах. Перший режим передбачає пуск двигуна автомобіля з повністю розрядженим АКБ. Другий режим допомагає швидко зарядити АКБ до рівня, який дозволить завести двигун. Третій режим призначений для повної неспішної зарядки акумулятора.
У комплекті: пуско-зарядний пристрій, клеми, упаковка, інструкція.
Особливості:
- напруга 220 В;
- частота струму 50 Гц;
- споживана потужність 1300 Вт / 2100 Вт.

Функции и оснащение
Наличие амперметра
Емкость аккумулятора
500 (Ач)
Ток пусковой
500 (A)
Ток заряда
75, 43, 46 (А)
Напряжение заряжаемого аккумулятора
24В, 12В
Потребляемая мощность
2100 (Ватт)
Подключение к батарее
Крокодилы
Длина силового провода
100 (см)
Вес
23 (кг)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Vulkan» в категории «Пуско зарядное устройство»
Показать все модели