Чехол на руль King KSW-2794-1-GR-S grey


Нет в наличии
80 грн.
Наличные:
80 грн
Безнал:
96 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
King KSW-2794-1-GR-S grey - Чехлы на руль
Прежде всего, когда вы садитесь в машину, все ваше внимание приковано к рулевому колесу автомобиля, вы кладете на него руки, оно постоянно используется во время путешествия на машине. Если чехол у руля неудобен, то это, несомненно, будет вас раздражать и не даст вам такого комфорта во время путешествия, который вы могли бы наслаждаться. Если ваша новая оплетка на рулевом колесе будет наиболее удобной, ваши руки не устанут от
Читать полностью
King KSW-2794-1-GR-S grey - Чохли на кермо
Перш за все, коли ви сідаєте в машину, вся ваша увага прикута до керма автомобіля, ви кладете на нього руки, воно постійно використовується під час подорожі на машині. Якщо чохол біля керма незручний, то це, без сумніву, буде вас дратувати і не дасть вам такого комфорту під час подорожі, який ви могли б насолоджуватися. Якщо ваша нова обплетення на рульовому колесі буде найбільш зручною, ваші руки не втомляться від тривалих поїздок. І якщо ви бізнесмен, інтер'єр вашого автомобіля просто зобов'язаний прикрасити елегантну тасьму на рульовому колесі.
При управлінні автомобілем водій постійно тримається за рульове колесо. Згодом часте використання керма викликає ушкодження його шкіри і зовнішнього вигляду. У тих місцях, де руки знаходяться в контакті з рульовим колесом, підкладка зношена, втрачає свій блиск, відрізняється від решти керма. Шкіряне оздоблення на кермі призначена для виправлення ситуації. Повністю закриваючи рульове колесо, він приймає на себе всі пошкодження.
Використання цього аксесуара допоможе зберегти стандартну рульову колонку в порядку. Це плюс при продажу автомобіля. І водієві зручніше управляти акуратним автомобілем без непотрібних потертостей. Коса на рульовому колесі виконує декоративну функцію. Завдяки благородній зовнішності чохол буде відповідати спортивних автомобілів, бізнес-автомобілів і преміальному класу.
Практична функція плетіння на кермовому колесі - забезпечити краще зчеплення рук водія з рульовим колесом автомобіля. Злегка потовщення рульового колеса, це робить його більш приємним на дотик і збільшує зону покриття. Правильно підібрана модель обплетення покращує відчуття рульового колеса і підвищує комфорт під час руху.

Диаметр руля (размер)
35-37см (S)
Тип
Универсальные

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «King» в категории «Чехол на руль»
Показать все модели