Гаечный ключ Vulkan 23169


Нет в наличии
673 грн.
Наличные:
673 грн
Безнал:
808 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Vulkan 23169 - Набор ключей

Vulkan 23169 - это набор комбинированных рожково-навидных ключей, в состав которого входит 16 инструментов. Данный набор подойдет как для домашнего ремонта, так и для использования на СТО или производстве. Средний крутящий момент для данных ключей составляет 50 Н/м. В комплект входят ключи с размерами 10-26 мм.
Рожковая и накидная головки ключей имеют одинаковый размер. Инструменты изготовлены из
Читать полностью
Технічні параметри:

Vulkan 23169 - Набір ключів

Vulkan 23169 - це набір комбінованих рожково-навідних ключів, до складу якого входить 16 інструментів. Даний набір підійде як для домашнього ремонту, так і для використання на СТО або виробництві. Середній крутний момент для даних ключів складає 50 Н/м. У комплект входять ключі з розмірами 10-26 мм.
Ріжкова і накидна головки ключів мають однаковий розмір. Інструменти виготовлені з хром-ванадієвої сталі, це забезпечує їх довговічність, стійкість до зношування і деформації, матове покриття захищає від появи корозії і механічних пошкоджень. Ключі відповідають німецькими стандартами DIN3110 і DIN838, а також вітчизняному стандарту ГОСТ 16983-80. Твердість за шкалою Роквелла становить 45-51 HRC.
Набір поставляється з пластиковим утримувачем, на якому зручно розміщувати ключі, а також його можна підвішувати на цвях в майстерні.
Рожково-накидний ключ є одним з найбільш необхідних інструментів, як в автомайстерні, так і в побутових умовах. У кожного завбачливо автолюбителя має бути кілька таких ключів різних розмірів. Даний інструмент безпосередньо призначений для розкручування / закручування різьбових з'єднань, які скріплені болтами, гайками або іншими елементами, що мають прямокутні грані. Конструкція ключа складається з двох головок різних типів, одна ріжкова, а друга накидна, обидві головки однакового розміру. Наявність двох головок різного типу обумовлено тим, що в кожній конкретній ситуації можна вибрати головку, з якої буде зручніше працювати.
Набір ключів Vulkan відноситься до професійного інструменту і за якістю не поступається брендам зі світовим ім'ям, при цьому його ціна більш доступна.

Тип ключа
рожково-накидной
Категория
Набор ключей
Количество ключей в наборе
16
Размер
10, 26, 24, 23, 22, 21, 20, 19, 18, 17, 16, 15, 14, 13, 12, 11

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Vulkan» в категории «Гаечный ключ»
Показать все модели