Гаечный ключ Vulkan 23170


Нет в наличии
273 грн.
Наличные:
273 грн
Безнал:
341 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Vulkan 23170 - Набор ключей

Vulkan 23170 - это набор рожковых ключей, в состав которого входит 8 инструментов. Данный набор подойдет как для домашнего ремонта, так и для использования на СТО или на производстве. В комплект входят ключи с размерами 6х7, 8х9, 10х11, 12х13, 14х15, 16х17, 18х19, 20х22 мм.
Инструменты изготовлены из хром-ванадиевой стали, это обеспечивает их долговечность, стойкость к износу и деформации, матовое покрытие
Читать полностью
Технічні параметри:

Vulkan 23170 - Набір ключів

Vulkan 23170 - це набір комбінованих ключів, до складу якого входить 8 інструментів. Даний набір підійде як для домашнього ремонту, так і для використання на СТО або на виробництві. У комплект входять ключі з розмірами 6х7, 8х9, 10х11, 12х13, 14х15, 16х17, 18х19, 20х22 мм.
Інструменти виготовлені з хром-ванадієвої сталі, це забезпечує їх довговічність, стійкість до зношування і деформації, матове покриття захищає від появи корозії і механічних пошкоджень. Робоча частина ключа пройшла цикл додаткового загартовування. Набір поставляється в тканинної сумочці, яка згортається для компактного зберігання інструменту, застібається сумочка за допомогою липучки.
Ріжковий ключ є одним з найбільш затребуваних інструментів, як в автомайстерні або на виробництві, так і в побутових умовах. У кожного завбачливо автолюбителя повинен бути набір ключів ріжкового типу. Даний інструмент призначений для відкручування / закручування різьбових з'єднань, які скріплені болтами, гайками або іншими елементами, що мають прямокутні грані. Конструкція ключа складається з двох головок ріжкового типу з різними розмірами. Розміри головок відрізняються один або на декілька міліметрів, це дозволяє одним інструментом працювати з кріпильними елементами, які трохи відрізняються за розміром.
Набір ключів Vulkan відноситься до професійного інструменту і за якістю не поступається брендам зі світовим ім'ям, при цьому його ціна більш доступна. Ключі Vulkan мають підвищений ресурс служби і зносостійкості.

Тип ключа
Рожковые
Категория
Набор ключей
Количество ключей в наборе
8
Размер
6-22

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Vulkan» в категории «Гаечный ключ»
Показать все модели