Есть в наличии
97 грн.
Наличные:
97 грн
Безнал:
121 грн
106 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EcoKraft AJA11 - жилет сигнальный

Пугающая статистика ДТП вынуждает заботиться о безопасности пешеходов на слабо освещенных участках дорог. В Европе давно предусмотрена административная ответственность в случае отсутствия у пешеходов светоотражающих знаков на одежде. Наиболее оптимальным вариантом стоит считать светоотражающий жилет. Сигнальные жилеты и спецодежда способны служить как средства индивидуальной защиты. Сигнальная спецодежда
Читать полностью
Технічні параметри:

EcoKraft AJA11 - жилет сигнальний

Жахлива статистика ДТП змушує піклуватися про безпеку пішоходів на слабо освітлених ділянках доріг. В Європі давно передбачена адміністративна відповідальність у разі відсутності у пішоходів світловідбивних знаків на одязі. Найбільш оптимальним варіантом варто вважати світловідбиваючий жилет. Сигнальні жилети та спецодяг здатні служити як засоби індивідуального захисту. Сигнальна спецодяг призначений для позначення присутності людини за умови поганої видимості. Наприклад, під час ремонту дороги дорожні робітники завдяки сигнальної спецодязі будуть помітні здалеку і в слідстві чого не стануть жертвою неуважного водія. Світловідбиваючі матеріали для визначення стійкості до старіння відчувають на стирання, вигин, морозостійкість, стійкість до перепадів температур і до дії атмосферних опадів. Також матеріали, з яких виготовляють світловідбиваючі сигнальні жилети та спецодяг тестують на стійкість до прання та хімічного чищення.

Сигнальний жилет EcoKraft AJA11 здатний робити людини видимим з дальньої відстані, що дозволяє водіям вчасно відреагувати. Тканина жилета має яскравий колір, тонка і оснащена світловідбиваючими властивостями, завдяки чому жилет є контрастним в світлий і темний час доби. За допомогою такого жилета можливо значно убезпечити своє життя. Жилет сигнальний рекомендується для дорожніх, залізничних робітників, муніципальних службовців, водіїв.
Колір помаранчевий
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EcoKraft» в категории «Жилет сигнальный»
Показать все модели