Свечной ключ MasterTool 73-0101


Есть в наличии
80 грн.
Наличные:
80 грн
Безнал:
96 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

MASTERTOOL 73-0101 - Свечной ключ

Замена свечей зажигания в автомобиле это один из видов работы, который проводится с некоторой периодичностью, потому для выполнения данного вида работы важно обзавестись хорошим и надежным инструментом. Главной задачей свечного ключа является замена автомобильных свечей зажигания. Инструмент отлично подойдет как для использования профессиональным мастером на станции техобслуживания, так и для
Читать полностью
Технічні параметри:

MASTERTOOL 73-0101 - Свічний ключ

Заміна свічок запалювання в автомобілі це один з видів роботи, який проводиться з певною періодичністю, тому для виконання даного виду роботи важливо обзавестися хорошим і надійним інструментом. Головним завданням свічкового ключа є заміна автомобільних свічок запалювання. Інструмент відмінно підійде як для використання професійним майстром на станції техобслуговування, так і для самостійного проведення заміни свічок.
Свічковий ключ MASTERTOOL 73-0101 відноситься до типу свічкових ключів з шарніром. Дана особливість конструкції інструменту допоможе при роботі в обмежених і важкодоступних місцях, а також допоможе підібрати оптимальний кут для зручного положення при роботі. Прорезиненная Т-подібна рукоятка робить процес роботи більш комфортним. Рукоятка даного типу спрощує процес закручування і відкручування свічок в транспортному засобі. Рукоятка з гумовим покриттям в холодну пору року не так охолоджується, завдяки цьому, працювати з інструментом набагато приємніше. Крім того, гумове покриття запобігає ковзанню рук в процесі роботи. Всередині ключа є гумове кільце, яке надійно утримує свічку при виконанні робіт по монтажу / демонтажу. Розмір ключа 16 мм, він підходить для всіх сучасних двигунів внутрішнього згоряння.
Інструмент виготовлений з високоміцної інструментальної сталі, яка широко використовується в промисловості, так як є надійною і зносостійкого. Вона здатна витримувати граничні навантаження, часті перепади температур.

Тип
свечной ключ
Особенность исполнения
Шарнирные
Размер
21 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «MasterTool» в категории «Свечной ключ»
Показать все модели