Рулетка MasterTool 61-8025


Есть в наличии (1-2 дня)
97 грн.
Наличные:
97 грн
Безнал:
121 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

MasterTool 61-8025 - Рулетка

Сложно себе представить малейший ремонт или строительство без применения рулетки. Рулетка предназначена для проведения измерительных работ и является инструментом, который не имеет аналогов по удобству и функциональности. Применяется рулетка, как в быту, так и в профессиональных целях.
Рулетка MASTERTOOL 61-8025 имеет длину 8 метров и ширину измерительного полотна 25 мм. Измерительная лента выполнена из
Читать полностью
Технічні параметри:

MasterTool 61-8025 - Рулетка

Складно собі уявити найменший ремонт або будівництво без застосування рулетки. Рулетка призначена для проведення вимірювальних робіт і є інструментом, який не має аналогів за зручністю і функціональністю. Застосовується рулетка, як в побуті, так і в професійних цілях.
Рулетка MASTERTOOL 61-8025 має довжину 8 метрів і ширину вимірювального полотна 25 мм. Вимірювальна стрічка виконана з міцної високоякісної сталі і має оптимальну ширину, щоб мінімізувати переломи. Стрічка оснащена рухомим гачком, який за рахунок невеликого люфту, забезпечує правильність внутрішніх і зовнішніх вимірювань. Люфт передбачений для того, щоб компенсувати товщину самого крюка і забезпечити правильність показань при виконанні вимірів на відстані, коли гачок зачеплений за предмет. Невеликий корисною опцією є отвір на початку стрічки, воно допоможе в ситуації, коли необхідно накреслити коло, якщо вбити цвях в цей отвір, зафіксувати рулетку на потрібній довжині і прикласти до неї олівець, рулетка буде виконувати функцію циркуля. Гачок рулетки оснащений магнітом, це дозволяє зручно виконувати виміри металевих предметів або металоконструкцій, гачок не буде зісковзувати
Корпус рулетки виконаний з міцного пластику, ергономічна форма корпусу забезпечує зручну експлуатацію інструменту. Два фіксатора і кнопка паузи допомагають зафіксувати стрічку в зручному для вас положенні без переломлення. Конструкція рулетки передбачає спеціальний гак на зовнішній стороні корпусу, який дозволяє зачепити рулетку за ремінь брюк або за петлю спеціального пояса для інструментів. Також передбачена стрічка для носіння рулетки на зап'ясті.

Материал ленты
Сталь
Длина
8 (м)
Ширина
25 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «MasterTool» в категории «Рулетка»
Показать все модели