Рулетка MasterTool 66-5013


Есть в наличии (1-2 дня)
131 грн.
Наличные:
131 грн
Безнал:
164 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

MasterTool 66-5013 - Рулетка геодезическая

Геодезическая рулетка MASTERTOOL 66-5013 предназначена для выполнения замеров на открытых строительных площадках или садовых участках большого размера. Полотно рулетки выполнено из стекловолокна, этот материал обладает хорошей гибкость, стойкостью к истиранию и повреждениям, а также не поддается воздействию влаги. Для удобной работы измерительная шкала нанесена с двух сторон ленты. Конец
Читать полностью
Технічні параметри:

MasterTool 66-5013 - Рулетка геодезична

Геодезична рулетка MASTERTOOL 66-5013 призначена для виконання замірів на відкритих будівельних майданчиках або садових ділянках великого розміру. Полотно рулетки виконано зі скловолокна, цей матеріал має гарну гнучкість, стійкість до стирання і пошкоджень, а також не піддається впливу вологи. Для зручної роботи вимірювальна шкала нанесена з двох сторін стрічки. Кінець вимірювальної стрічки оснащений спеціальною пластиковою петлею, яка допомагає зручно розмотувати стрічку на велику довжину.
Корпус рулетки виконаний з міцного пластику і має ручку для зручного перенесення і експлуатації інструменту. У рулетці вбудований поворотний механізм, що приводиться в роботу відкидний ручкою, в неробочому стані можна скласти ручку і рулетка буде займати ще менше місця при зберіганні. Під час скручування стрічка не перекручується завдяки двом напрямних роликах, які контролюють правильність скручування. Конструкція рулетки передбачає спеціальний штир, який допомагає увіткнути рулетку в землю, щоб під час заміру вона перебувала в стабільному положенні.
В процесі роботи стрічка подається і змотується плавно і м'яко, завдяки чому інструмент дбайливо експлуатується і служить довше. Якщо ви запланували перепланування дачної ділянки або будівництво вам ніяк не обійтися без даного інструменту, так як рулетка не має аналогів за зручністю і функціональністю. Купуючи рулетку MASTERTOOL 66-5013, ви отримуєте надійного помічника на будмайданчику, на якого можна покластися.

Материал ленты
Стекловолокно
Длина
50 (м)
Ширина
13 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «MasterTool» в категории «Рулетка»
Показать все модели