Рулетка MasterTool 69-2013


Есть в наличии (1-2 дня)
85 грн.
Наличные:
85 грн
Безнал:
106 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

MasterTool 69-1013 - Рулетка геодезическая

Рулетка Mastertool 69-2013 объединяет в себе характеристики преимущества и преимущества обычной измерительной рулетки и геодезической рулетки. Большая длина измерительного полотна помогает выполнять замеры, как на небольших объектах, так и на стройплощадках или земельных участках.
Измерительная лента изготовлена из стекловолокна, этот материал обладает хорошей гибкостью, стойкостью к
Читать полностью
Технічні параметри:

MasterTool 69-1013 - Рулетка геодезична

Рулетка Mastertool 69-2013 об'єднує в собі характеристики переваги і переваги звичайної вимірювальної рулетки і геодезичної рулетки. Велика довжина вимірювального полотна допомагає виконувати виміри, як на невеликих об'єктах, так і на будмайданчиках або земельних ділянках.
Вимірювальна стрічка виготовлена ​​зі скловолокна, цей матеріал володіє хорошою гнучкістю, стійкістю до стирання і пошкоджень, а також не піддається впливу вологи і має низький коефіцієнт розтягування. Для більш зручного виконання замірів розмітка нанесена з двох сторін стрічки. Кінець вимірювальної стрічки оснащений пластиковою петлею, яка дозволяє зручно розмотувати стрічку, а також фіксувати на якому-небудь предметі при необхідності.
Корпус рулетки виконаний з міцного пластику, що гарантує надійність інструменту і тривалість експлуатації. У рулетці вбудований поворотний механізм, що приводиться в роботу відкидною металевою ручкою, в неробочому стані ручка складається і рулетка займає ще менше місця при зберіганні. Завдяки продуманості механізму роботи рулетки, під час змотування стрічка не перекручується і правильно намотується на котушку.
Рулетка працює плавно і м'яко, завдяки цьому інструмент дбайливо експлуатується і служить довше. Починаючи ремонт в квартирі або будівництво на заміській ділянці, вам не обійтися без такого помічника, як рулетка Mastertool 69-2013. Цей інструмент допоможе зручно, точно і правильно виконати всі виміри, не займе багато місця і буде завжди під рукою.

Материал ленты
Стекловолокно
Длина
20 (м)
Ширина
13 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «MasterTool» в категории «Рулетка»
Показать все модели