Есть в наличии
202 грн.
Наличные:
202 грн
Безнал:
242 грн
214 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Стул MasterTool 92-0752
Стул 92-0752 от производителя “MasterTool “ обладает просторной и в тоже время комфортной конструкцией. Данная модель может использоваться во всех видах отдыха, применяется как в туристических целях так и в бытовых. Изготовление каркаса производится из прочной высококачественной стали в форме трубы, диаметром 16 мм.
Стальные трубки имеют полимерное покрытие которое увеличивает срок эксплуатации изделия. Прочная
Читать полностью
Технічні параметри:

Стілець MasterTool 92-0752
Стілець 92-0752 від виробника "MasterTool" володіє просторою і в той же час комфортною конструкцією. Дана модель може використовуватися у всіх видах відпочинку, застосовується як в туристичних цілях так і в побутових. Виготовлення каркаса виробляється з міцної високоякісної сталі у формі труби, діаметром 16 мм.
Сталеві трубки мають полімерне покриття яке збільшує термін експлуатації виробу. Міцна конструкція дозволяє витримати навантаження в 80-85 кг. Стілець володіє повнорозмірним зручним сидінням яке виготовлено з міцної подвійний тканини «Оксфорд 600D», для комфортного використання в спинці і сидінні стільця є м'які вставки. Тканина досить популярним коричнево-зеленим забарвленням надає стільцю сучасний зовнішній вигляд. Розмір сидіння складає 600х300x255 мм. Стілець має унікальну конструкцію, яка дозволяє не провалюватися в пухкому грунті. Скласти або розкласти стілець Ви зможете не надаючи багато зусиль і часу. У складеному вигляді не займає багато місця в багажнику автомобіля, а в домашніх умовах досить просто розмістити стілець за шафою або в іншому зручному для Вас місці. Незважаючи на сталеву конструкцію стілець має досить невелику вагу, всього 1,84 кг. Завдяки стільцю MasterTool 92-0752 Ви берете з собою не тільки комфорт але і шматочок домашнього затишку.

Тип
Стул

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «MasterTool» в категории «Раскладная мебель»
Показать все модели