Нет в наличии
44 грн.
Наличные:
44 грн
Безнал:
53 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EXPERT E161111 - Отвертка мини

Характеристики:
- ширина шлиц (А) - 2 мм
- толщина шлица (В) – 0,4 мм
- длина жала (L2) - 50 мм
- длина инструмента (L1) - 110 мм
- диаметр рукоятки (d) – 13 мм
- вес 10 г
EXPERT E161111 – это отвертка мини с прямым шлицом SL и клипсой для фиксации. Жало отвертки изготовлено из хром-ванадиевой стали, которая стойкая к износу, сколам и деформации, благодаря этому, инструмент
Читать полностью
Технічні параметри:

EXPERT E161111 - Викрутка міні

Характеристики:
- ширина шліц (А) - 2,5 мм
- товщина шліца (В) - 0,4 мм
- довжина жала (L2) - 50 мм
- довжина інструменту (L1) - 110 мм
- діаметр рукоятки (d) - 13 мм
- вага 10 г
EXPERT E161111 - це викрутка міні з прямим шліцом SL і кліпсою для фіксації. Жало викрутки виготовлено з хром-ванадієвої сталі, яка стійка до зносу, сколів і деформації, завдяки цьому, інструмент прослужить тривалий час. Нікелеве покриття захищає від корозії і механічних пошкоджень. Рукоятка викрутки виготовлена ​​з пластику, що забезпечує хороший захоплення інструменту. Дана викрутка належить до типу міні, має невелику довжину і розмір наконечника, її головним призначенням є робота в важкодоступних і обмежених місцях.
Викрутка на сьогоднішній день незамінний інструмент в арсеналі будь-якого майстра. Головним завданням даного інструменту є робота з елементами різьбових з'єднань, які мають відповідний тип внутрішнього шліца.
Плоскі викрутки з прямим шліцом типу SL широко застосовуються у всіх сферах промисловості, а також дуже поширені в побуті, так як практично скрізь можна зустріти саморізи або гвинти з таким шліцом. Розмір такої насадки визначається як ширина шліца в міліметрах. При роботі з викруткою важливо дотримуватися відповідність між розміром шліца і розміром викрутки. Для великого розміру болта з плоским шліцом можна взяти викрутку меншого розміру, але в такому випадку, основне зусилля припадатиме на зовнішні межі викрутки, а не на всю площину наконечника, при такому використанні знижується додається зусилля, шліц швидше зношується, а також є ризик пошкодити інструмент.

Тип
Отвертка
Наконечник
плоский (SLOTTED)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EXPERT» в категории «Отвертка»
Показать все модели