Есть в наличии (1-2 дня)
83 грн.
Наличные:
83 грн
Безнал:
100 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EXPERT E165204 - Отвертка

Характеристики:
- размер - PH00
- длина жала (L2) - 50 мм
- длина инструмента (L1) - 149 мм
- диаметр рукоятки (d) - 20 мм
- вес 20 г
EXPERT E165204 – это отвертка с крестовым шлицом PH. Жало отвертки изготовлено из хром-ванадиевой стали и имеет хромированное покрытие, которое защищает рабочую часть инструмента от коррозии и механических повреждений, кроме того наконечник прошел
Читать полностью
Технічні параметри:

EXPERT E165204 - Отвертка

Характеристики:
- розмір - PH00
- довжина жала (L2) - 50 мм
- довжина інструменту (L1) - 149 мм
- діаметр рукоятки (d) - 20 мм
- вага 20 г
EXPERT E165204 - це викрутка з хрестовим шліцом PH. Жало викрутки виготовлено з хром-ванадієвої сталі і має хромоване покриття, яке захищає робочу частину інструменту від корозії і механічних пошкоджень, крім того наконечник пройшов піскоструминну обробку. Рукоятка викрутки виготовлена ​​з гуми і пластика, що забезпечує хороше зчеплення руки з інструментом і виключає прослизання. Рукоятка за формою досить об'ємна, завдяки цьому, можна прикласти більший крутний момент, ніж, наприклад, до викрутки з тонким руків'ям. Викрутка виготовлена ​​відповідно до міжнародних стандартом якості для даного типу інструменту ISO 8764-1 і ISO 8764-2. Особливістю даної викрутки є колірна індикація типу шліца, хрестової шліц PH позначений жовтим кольором, орієнтуючись по індикатору, майстер швидко зможе знайти викрутку з необхідним типом шліца серед подібних.
Викрутка на сьогоднішній день незамінні інструмент в арсеналі будь-якого майстра. Головним завданням даного інструменту є робота з елементами різьбових з'єднань, які мають відповідний тип внутрішнього шліца. Шліц Philips або хрестоподібний один з найбільш популярних на сьогоднішній день. Такий шліц являє собою конус з чотирма гранями, які утворюють хрест. Працювати з таким шлицом зручно, за рахунок конічної форми і граней він трохи поглиблюється в шліц гвинта і міцно стикається з ним. Завдяки такій конструкції є можливість міцно затягнути різьбове з'єднання.

Тип
Отвертка
Конструкция
стандартные
Наконечник
крест (PHILLIPS)
Длина стержня отвертки
50 (мм)
Магнитный наконечник
нет

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EXPERT» в категории «Отвертка»
Показать все модели