Нет в наличии
83 грн.
Наличные:
83 грн
Безнал:
100 грн
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EXPERT E165335 - Отвертка

Характеристики:
- размер - PZ1
- длина жала (L2) - 100 мм
- длина инструмента (L1) - 205 мм
- диаметр рукоятки (d) - 32 мм
- вес - 69 г
EXPERT E165335 – это отвертка с крестовым шлицом PZ. Жало отвертки изготовлено из хром-ванадиевой стали и имеет хромированное покрытие, которое защищает рабочую часть инструмента от коррозии и механических повреждений, кроме того наконечник прошел
Читать полностью
Технічні параметри:

EXPERT E165335 - Отвертка

Характеристики:
- розмір - PZ1
- довжина жала (L2) - 100 мм
- довжина інструменту (L1) - 205 мм
- діаметр рукоятки (d) - 32 мм
- вага - 69 г
EXPERT E165335 - це викрутка з хрестовим шліцом PZ. Жало викрутки виготовлено з хром-ванадієвої сталі і має хромоване покриття, яке захищає робочу частину інструменту від корозії і механічних пошкоджень, крім того наконечник пройшов піскоструминну обробку. Рукоятка викрутки виготовлена ​​з гуми і пластика, що забезпечує хороше зчеплення руки з інструментом і виключає прослизання. Рукоятка за формою досить об'ємна, завдяки цьому, можна прикласти більший крутний момент, ніж, наприклад, до викрутки з тонким руків'ям. Викрутка виготовлена ​​відповідно до міжнародних стандартом якості для даного типу інструменту ISO 8764-1 і ISO 8764-2. Особливістю даної викрутки є колірна індикація типу шліца, хрестової шліц PZ позначений блакитним кольором, орієнтуючись по індикатору, майстер швидко зможе знайти викрутку з необхідним типом шліца серед подібних.
Викрутка на сьогоднішній день незамінні інструмент в арсеналі будь-якого майстра. Головним завданням даного інструменту є робота з елементами різьбових з'єднань, які мають відповідний тип внутрішнього шліца. Наконечник POZIDRIV став поліпшеною версією хрестового шліца Phillips, відмінною рисою шліца POZIDRIV є тонкі грані, які виходять з центру. Головна особливість даного наконечника полягає в тому, що його грані не тоншають до кінця, а йдуть паралельно один одному. Завдяки цьому, викрутка міцніше входить в шліц кріплення і зусилля, виштовхує викрутку з шліца в процесі роботи зменшується. Хороше зчеплення між поверхнями викрутки і шліца мінімізує знос і ризик пошкодження робочих поверхонь. Найбільш широко такий шліц використовується у виробництві шурупів і саморізів.

Тип
Отвертка
Наконечник
крест (PHILLIPS)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EXPERT» в категории «Отвертка»
Показать все модели