Нет в наличии
96 грн.
Наличные:
96 грн
Безнал:
115 грн
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EXPERT E165406 - Отвертка

Характеристики:
- размер - PH2
- длина жала (L2) - 30 мм
- длина инструмента (L1) - 86 мм
- диаметр рукоятки (d) - 32 мм
- вес - 37 г
Короткая отвертка EXPERT E165406 является инструментом, одновременно узко- и широко направленным. Конструкция данной отвертки разработана такими образом, чтобы обеспечить комфортную работу с винтами, болтами и саморезами в самых сложных и
Читать полностью
Технічні параметри:

EXPERT E165406 - Отвертка

Характеристики:
- розмір - PH2
- довжина жала (L2) - 30 мм
- довжина інструменту (L1) - 86 мм
- діаметр рукоятки (d) - 32 мм
- вага - 37 г
Коротка викрутка EXPERT E165406 є інструментом, одночасно вузько і широко спрямованим. Конструкція даної викрутки розроблена такими чином, щоб забезпечити комфортну роботу з гвинтами, болтами і саморізами в найскладніших і важкодоступних місцях, і в той же час, ця викрутка може застосовуватися в звичайних умовах. Довжина викрутки становить всього 86 мм, вона прийде на допомогу під час ремонту в таких місцях, де звичайна викрутка не поміститься.
Дана викрутка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 8764-1 і ISO 8764-2. Жало викрутки виготовлено з хром-ванадієвої сталі, яка стійка до зносу, сколів і деформації, наконечник пройшов піскоструминну обробку, що забезпечує його додатковий захист від пошкоджень. Поверхня жала має хромоване покриття, яке запобігає появі корозії. Ергономічна об'ємна рукоятка виконана з матеріалу, що володіє високим коефіцієнтом тертя, за рахунок чого, добре лежить в руці і не вислизає. Приємною особливістю є наявність колірної індикації типу шліца на рукоятці і біля основи жала, хрестовий шліц PH позначений жовтим кольором, орієнтуючись по індикатору, майстер швидко зможе знайти викрутку з необхідним типом шліца серед безлічі подібних.
Дана викрутка з хрестовим наконечником Phillips, завдяки звий специфічної конструкції, знайде своє застосування, як в побутових умовах, так і в гаражі або в майстерні.

Тип
Отвертка
Наконечник
крест (PHILLIPS)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EXPERT» в категории «Отвертка»
Показать все модели