Нет в наличии
697 грн.
Наличные:
697 грн
Безнал:
836 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
King W-1 M77 L-3000 - Сигнализация

Каждый хочет любым способом защитить свое имущество, потому для защиты своего автомобиля ставят автосигнализацию. Сигнализация в автомобиль являет собой электронное устройство, которое устанавливается в транспортное средство и исполняет функцию защиты. Основными частями автосигнализации являются основной блок, антенна, приемопередатчик, датчик удара, брелок, светодиодный индикатор и сервисная кнопка. Основное предназначение
Читать полностью
King W-1 M77 L-3000 - Сигналізація

Кожен хоче будь-яким способом захистити своє майно, тому для захисту свого автомобіля ставлять сигналізацію. Сигналізація в автомобіль являє собою електронний пристрій, який встановлюється в транспортний засіб і виконує функцію захисту. Основними частинами автосигналізації є основний блок, антена, приймач, датчик удару, брелок, світлодіодний індикатор і сервісна кнопка. Основне призначення сигналізації - це захист від викрадення автомобіля. При якісній установці система не повинна бути зламана злодієм протягом 10 хвилин. Автосигналізація тільки сповіщає про спробу викрадення або злому і не дає 100% гарантії захисту.
Існує безліч функцій, які можуть реалізувати сучасні автосигналізації. Такі системи можуть забезпечити автоматичний пуск двигуна або автоматичне закриття вікон. У деяких охоронних систем є функція управління по мобільному телефону. Також по телефону оповіщення про стан авто. Існує два види сигналізацій - зі зворотним зв'язком і без. Моделы, які мають зворотний зв'язок підвищують захист автомобіля, адже в наслiдку злому на брелок прийде сигнал. На дисплей буде виводиться повідомлення, супроводжувати це буде звуковий сигнал. Сигналізації без зворотного зв'язку вважаються небезпечними.
Сигналізація в автомобіль є необхідністю, адже дана система забезпечить достатній захист від викрадення, але варто пам'ятати що повної гарантії автосигналізація не дає.
Країна виробник: Китай.

Вид
автомобильные
Сирена в комплекте
есть
Корпус брелока
пластиковый
Бренд
King

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «King» в категории «Автосигнализация»
Показать все модели