Нет в наличии
491 грн.
Наличные:
491 грн
Безнал:
589 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

King KL-1776 / OKL-6892 - Блокиратор руля

Не всегда электронные средства защиты автомобиля от угона оказываются эффективными. Потому часто помимо такого вида защиты используют механические системы, которые повышают качество и эффективность защиты. Блокираторы производителя King предназначены для качественной и эффективной защиты транспортного средства от угона. Блокираторы считаются лучшей механической защитой автомобиля. Одним из
Читать полностью
Технічні параметри:

King KL-1776 / OKL-6892 - Блокіратор керма

Не завжди електронні засоби захисту автомобіля від угону виявляються ефективними. Тому часто крім такого виду захисту використовують механічні системи, які підвищують якість і ефективність захисту. Блокіратори виробника King призначені для якісного та ефективного захисту транспортного засобу від угону. Блокіратори вважаються найкращим механічним захистом автомобіля. Одним із недоліків механічних блокіраторів є незручність зняття, адже щоб зняти механізм необхідно кожен раз відкривати замок. Конструкція блокіратора проста. Установка може проходити самостійно або в установчому центрі і займе всього 20-30 хвилин. Механічні блокіратори компанії King мають великий ступінь захисту від угону. Також дані системи в комплекті з електронними системами підвищують захист авто. Також механічні блокіратори не вимагають мастила і додаткового догляду. Перевагою блокаторів є сумісність з безліччю автомобілів і простота установки. Пристрій такої системи захисту заснований на механіці і при розрядженому акумуляторі зняти її можна за допомогою ключа. Такий простий пристрій може захистити автомобіль від викрадення і налякати зломщика, адже зняття блокіратора злодієм буде привертати увагу людей, що є неприпустимим для нього. Статистика говорить, що якщо зломщик витрачає більше 2-3 хвилин часу, то швидше за все він відмовиться від викрадення.
Використання такого простого механічного блокіратора в комплекті з електронним захистом значно підвищує рівень захисту автомобіля.
Країна виробник: Китай.

Блокирующий узел
рулевой механизм
Тип блокируемого элемента
механический замок
Для модели автомобиля
универсальный
Место установки
Рулевое управление

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «King» в категории «Механический блокиратор»
Показать все модели