Нет в наличии
863 грн.
Наличные:
863 грн
Безнал:
1036 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
King KPI-500 - Автомобильный преобразователь напряжения 12-220В

Преобразователь напряжения производителя King KPI-500 предназначен для того, чтобы преобразовывать постоянный ток 12В в переменный 220В. Такой инструмент часто необходимо в автомобиле. Существую рекомендации по выбору и установки инверторов в автомобиль. Стоит обращать внимание какие устройства будут подключатся к преобразователю. Мощность аккумулятора, номинальная мощность генератора переменного тока и
Читать полностью
King KPI-200 - Автомобільний перетворювач напруги 12-220В

Перетворювач напруги виробника King KPI-500 призначений для того, щоб перетворювати постійний струм 12В в змінний 220В. Такий інструмент часто необхідно в автомобілі. Існують рекомендації щодо вибору і установки інверторів в автомобіль. Варто звертати увагу, які пристрої будуть підключаться до перетворювача. Потужність акумулятора, номінальна потужність генератора змінного струму і вихідна потужність перетворювача напруги визначатимуть які пристрої можна підключати. Вихідні параметри перетворювача напруги мають високу якість і стабільність, тим самим є кращими за якість напруги системи.
Інвертори полегшують довгі дороги і подорожі, допомагають не відмовлятися від звичних речей для комфорту. Акумулятор автомобіля залишиться в безпеці після використання перетворювача напруги. Варто тільки пам'ятати про те, що при тривалому застосуванні інвертора акумулятор може розрядитися. Перевагою використання перетворювача є те, що на виході він дає стабільну напругу і можна не турбуватися за техніку, яка до нього підключається. Рекомендовано, для довгої роботи інвертора, під час пуску і зупинки двигуна відключати від мережі перетворювач. Інвертори дуже прості у використанні, мають невеликі і компактні габарити, невелику вагу. Завдяки цим особливостям такі пристосування дуже зручно завжди мати під рукою, щоб в потрібний момент скористатися.
Країна виробник: Китай.

Тип
Инверторы
Питание
12В/220В
Подключение через
Клеммы

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «King» в категории «Инвертор»
Показать все модели