Нет в наличии
146 грн.
Наличные:
146 грн
Безнал:
175 грн
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EXPERT E165416 - Отвертка

Характеристики:
- размер PH2
- длина жала (L2) - 125 мм
- длина инструмента (L1) - 230 мм
- диаметр рукоятки (d) - 32 мм
- вес - 89 г
Диэлектрическая отвертка с крестовым шлицом (PH) EXPERT E165416 – это инструмент, который необходим при выполнении работ с крепежными элементами электрического и силового оборудования с напряжением до 1000В. Особенностью данного типа отверток является то,
Читать полностью
Технічні параметри:

EXPERT E165416 - Отвертка

Характеристики:
- розмір PH2
- довжина жала (L2) - 125 мм
- довжина інструменту (L1) - 230 мм
- діаметр рукоятки (d) - 32 мм
- вага - 89 г
Діелектрична викрутка з хрестовим шліцом (РН) EXPERT E165416 - це інструмент, який необхідний при виконанні робіт з кріпильними елементами електричного і силового обладнання з напругою до 1000В. Особливістю даного типу викруток є те, що вони виготовляються з міцнішого матеріалу, ніж звичайні, а також мають повну з ПВХ матеріалу ізоляцію, виключаючи тільки наконечник інструменту.
Викрутка виготовлена ​​за міжнародними стандартами ISO 2380 - 1 і ISO 2380 - 2 для даного типу інструменту, а також сертифікована і протестована за міжнародною системою VDE - Інститутом випробувань та сертифікації, який розташований в Німеччині. Також інструмент пройшов випробування для діелектричного інструменту за стандартом RU 60900. Приємною особливістю є наявність колірної індикації типу шліца на рукоятці і біля основи жала, хрестовий шліц SL позначений жовтим кольором, орієнтуючись по індикатору, майстер швидко зможе знайти викрутку з необхідним типом шліца серед безлічі подібних .
Конструкція даної викрутки виконана якісно, ​​без найменших задирок, це гарантує якісну роботу і відсутність «пробивання» струму. Рукоятка виготовлена ​​з ізолюючого матеріалу, її куляста форма допомагає міцно захопити інструмент і ефективно докласти зусилля.
Варто пам'ятати про те, що такі викрутки призначені для роботи під напругою до 1000В, з напругою понад 1 кВ використовується зовсім інше обладнання.

Тип
Отвертка
Конструкция
изолированные
Наконечник
шлиц

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EXPERT» в категории «Отвертка»
Показать все модели