Есть в наличии
110 грн.
Наличные:
110 грн
Безнал:
132 грн
115 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EcoKraft AZZ14 - аварийный знак

В процессе путешествия существует вероятность возникновения различных непредвиденных ситуаций: поломка авто, внезапная остановка в темное время суток или при условии плохой видимости. Благодаря использованию аварийного знака возможно привлечь внимание других водителей и пешеходов, тем самым избежать неприятностей и ДТП. Знак аварийной остановки способен спасти не только вашу собственную жизнь, а и жизнь
Читать полностью
Технічні параметри:

EcoKraft AZZ14 - аварійний знак

В процесі подорожі існує ймовірність виникнення різних непередбачених ситуацій: поломка авто, раптова зупинка в темний час доби або за умови поганої видимості. Завдяки використанню аварійного знака можливо привернути увагу інших водіїв і пішоходів, тим самим уникнути неприємностей і ДТП. Знак аварійної зупинки здатний врятувати не тільки ваше власне життя, а й життя сторонніх учасників дорожнього руху. Знак виконаний у формі трикутника, який необхідно поставити на проїжджу частину дороги в разі виникнення непередбачених ситуацій. Його однаково добре видно як удень, так і вночі, завдяки здатності відбивати світло виходить від фар.

Знак аварійної зупинки EcoKraft AZZ21 є порожнистим рівностороннім трикутником, який виконаний з пластика. Його зовнішня сторона обклеєна матеріалом зі світловідбиваючими властивостями, а внутрішня - флуоресцентного смугою. З однієї зі сторін аварійного знака є висувна ніжка, яка забезпечує горизонтальне розташування трикутника на дорозі. Сторони трикутника мають розмір від 500 до 550 мм, а загальна ширина сигнальних елементів складає не менше 100 мм. Ширина зовнішньої світлосигнальної смуги повинна бути строго 50 мм. Радіус внутрішніх заокруглень - не менше 5 мм, зовнішніх - 15 мм. Конструкція знака аварійної зупинки є складаною.

Материал
пластик
Освещение
флуоресцентная поверхность, катафотные полосы

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EcoKraft» в категории «Аварийные знаки»
Показать все модели