Нет в наличии
72 грн.
Наличные:
72 грн
Безнал:
86 грн
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EXPERT E165479 - отвертка

Характеристики:
- ширина шлиц (А) - 3 мм
- толщина шлица (В) - 0,5 мм
- длина жала (L2) - 75 мм
- длина инструмента (L1) - 173 мм
- диаметр рукоятки (d) - 30 мм
- вес 31 г
EXPERT E165479 – это отвертка с расширяющимся жалом под прямой шлиц SL. Жало отвертки изготовлено из хром-ванадиевой стали с пескоструйной обработкой наконечника, благодаря этому инструмент прослужит длительное
Читать полностью
Технічні параметри:

EXPERT E165479 - викрутка

Характеристики:
- ширина шліц (А) - 3 мм
- товщина шліца (В) - 0,5 мм
- довжина жала (L2) - 75 мм
- довжина інструменту (L1) - 173 мм
- діаметр рукоятки (d) - 30 мм
- вага 31 г
EXPERT E165479 - це викрутка під прямий шліц SL з жалом, що розширюється. Жало викрутки виготовлено з хром-ванадієвої сталі з піскоструминної обробкою наконечника, завдяки чому інструмент прослужить тривалий час. Рукоятка викрутки виготовлена ​​з гуми і пластика, що забезпечує хороше зчеплення руки з інструментом і виключає прослизання. Колірний індикатор типу шліца допоможе швидко знайти потрібну викрутку серед подібних. Рукоятка за формою досить об'ємна, завдяки цьому, можна прикласти більший крутний момент, ніж, наприклад, до викрутки з тонким руків'ям.
Викрутка на сьогоднішній день незамінні інструмент в арсеналі будь-якого майстра. Головним завданням даного інструменту є робота з елементами різьбових з'єднань, які мають відповідний тип внутрішнього шліца.
Плоскі викрутки c прямим шліцом типу SL широко застосовуються у всіх сферах промисловості, а також дуже поширені в побуті, так як практично скрізь можна зустріти саморізи або гвинти з таким шлицом. Розмір такого наконечника визначається як ширина шліца в міліметрах. При роботі з викруткою важливо дотримуватися відповідності між розміром шліца і розміром викрутки. Для великого розміру болта з плоским шліцом можна взяти викрутку меншого розміру, але в такому випадку, основне зусилля припадатиме на зовнішні межі викрутки, а не на всю площину наконечника, при такому використанні знижується зусилля, шліц швидше зношується, а також є ризик пошкодити інструмент.

Тип
Отвертка
Наконечник
плоский (SLOTTED)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EXPERT» в категории «Отвертка»
Показать все модели