Наклейка на авто EcoKraft AZD11


Есть в наличии
61 грн.
Наличные:
61 грн
Безнал:
73 грн
66 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EcoKraft AZD11 - знак на держателе

У многих автолюбителей есть маленькие дети, и их присутствие в транспорте несомненно влияет на управление самим авто. Для того, чтобы обезопасить себя и других участников дорожного движения можно оповестить окружающих о наличии ребенка в салоне специальным знаком.
Кроме предупреждающего знака "Ребенок в авто" существуют также такие необходимые знаки как«Начинающий водитель», «Ш» (шипы), «У» (учебное
Читать полностью
Технічні параметри:

EcoKraft AZD11 - знак на тримачі

У багатьох автолюбителів є маленькі діти, і їх присутність в транспорті безсумнівно впливає на управління самим авто. Для того, щоб убезпечити себе та інших учасників дорожнього руху можна оповістити оточуючих про наявність дитини в салоні спеціальним знаком.
Крім попереджувального знаку "Дитина в авто" існують також такі необхідні знаки як «Початківець водій», «Ш» (шипи), «У» (навчальний транспортний засіб), «Глухий водій» (жовтий круг з трьома чорними точками).

Знак EcoKraft AZD11 оснащений держателем і має напис "Дитина в машині". Завдяки йому всі учасники дорожнього руху будуть сповіщені, що в салоні автомобілі знаходиться маленька дитина. Виходячи з цього інші водії будуть більш лояльно і акуратно поводитися на дорозі. Таким чином Ви забезпечите безпечне пересування для своєї дитини. Знак EcoKraft AZD11 має квадратну форму, виконаний в жовто-чорному кольорі. Він здатний звернути на себе увагу і проінформувати водіїв. Висока якість продукту гарантує довговічність використання і прекрасний зовнішній вигляд.

Тематика
Дети в авто
Тип
На стекло
Материал
Пластик

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EcoKraft» в категории «Наклейка на авто»
Показать все модели