Нет в наличии
182 грн.
Наличные:
182 грн
Безнал:
218 грн
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EXPERT E165490 - отвертка дердатель бит

Характеристики:
Длина жала (L2) – 125 мм
Длина инструмента (L1) – 230 мм
Диаметр рукоятки (d) – 32 мм
Вес – 130 г
Отвертка под биты EXPERT E165490 является универсальным инструментом, который пригодится мастерам различных сфер, а также для решения небольших бытовых проблем. Отвертка предназначена для применения совместно с разными битами с посадочным размером 1/4".
Читать полностью
Технічні параметри:

EXPERT E165490 - викрутка тримач біт

Характеристики:
Довжина жала (L2) - 125 мм
Довжина інструмента (L1) - 230 мм
Діаметр рукоятки (d) - 32 мм
Вага - 130 г
Викрутка під біти EXPERT E165490 є універсальним інструментом, який стане в нагоді майстрам різних сфер, а також для вирішення невеликих побутових проблем. Викрутка призначена для застосування спільно з різними бітами з посадковим розміром 1/4 ". Універсальність і функціональність даної викрутки полягає в тому, що вона не обмежена одним типом шліца і конкретним розміром, з нею можна використовувати біти з різними шліцами, завдяки цьому, ви зможете зібрати власний набір насадок з необхідними вам типами наконечників. Призначенням даного інструменту, як і інших викруток, є відкручування / закручування кріпильних елементів, гвинтів, шурупів, які мають внутрішній йшли . Ця викрутка здатна замінити цілий набір інструментів і в той же час є більш компактно і набагато зручніша при зберіганні і транспортуванні.
Дана викрутка виготовлена ​​з високоміцної сталі, яка гарантує міцність і зносостійкість інструменту. Магніт, яким оснащений наконечник викрутки, дозволяє міцно утримувати біту в тримачі і запобігти її випадання. Викрутка відповідає міжнародному стандарту ISO +1173 і німецькому стандарту DIN 3126 з виробництва даного типу інструменту. Рукоятка викрутки ергономічна, за рахунок чого підвищує ефективність роботи. Рукоятка виготовлена ​​з м'якого матеріалу, який володіє високим коефіцієнтом тертя і запобігає вислизання викрутки з рук під час роботи. Об'ємна форма рукояті дає можливість застосувати більший крутний момент.

Тип
Отвертка
Конструкция
битодержатели
Наконечник
под биты

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EXPERT» в категории «Отвертка»
Показать все модели