Нет в наличии
457 грн.
Наличные:
457 грн
Безнал:
548 грн
Приватбанк:
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EXPERT E189860 - Кусачки-бокорезы

Кусачки-бокорезы EXPERT E189860 – это инструмент, который применяется для перекусывания проводов, проволоки, крепежных деталей, а также удаления изоляции с проводов. Данные кусачки предназначены для выполнения сложных работ связанных с резкой мягкой медной проволоки, а также полутвердой проволоки и жесткого провода с нержавеющей стали. Кусачки изготовлены из высокопрочной инструментальной стали,
Читать полностью
Технічні параметри:

EXPERT E189860 - Кусачки-бокорізи

Кусачки-бокорізи EXPERT E189860 - це інструмент, який застосовується для перекушування дротів, дроту, кріпильних деталей, а також видалення ізоляції з проводів. Дані кусачки призначені для оброблення різного рівня складності пов'язаних з різкою м'якої мідного дроту, а також напівтвердго дроту і жорсткого дроту з нержавіючої сталі. Кусачки виготовлені з високоміцної інструментальної сталі, завдяки чому прослужать тривалий час. Двокомпонентні м'які ручки допомагають міцно утримувати і зберігати контроль над приладом, а також виключають вислизання, що важливо при виконанні точної різки. Добре продумана конструкція гарантує зручність і маневреність інструменту. Кусачки відповідають міжнародному стандарту ISO 5749 для такого типу інструменту. Довжина кусачок становить 160 мм, а вага 190 грам.
Кусачки-бокорізи - це ріжучий ручний інструмент, який працює за принципом важеля. Він використовуються для різання проводів, дроту, а також для надрізання листових матеріалів, таких як метал і пластик під час їх монтажу / демонтажу. Щоб найбільш легко перекусити дріт рекомендується тримати його якомога ближче до шарніру інструменту, таки чином можна прикласти найбільше зусилля. Конструкція кусачок досить проста, вона складається з двох рукояток переходять в робочу частину, а також шарнірного механізму, який їх з'єднує. Добре заточена робоча частина дозволяє легко і точно виполоти різання матеріалу.
Кусачки-бокорізи стануть вдалим доповненням вашого ящика з інструментами, з огляду на багатофункціональності та високої якості даного інструменту, він буде затребуваний як в майстерні або гаражі, так і в побуті.

Тип
Бокорезы
Длина
160 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EXPERT» в категории «Бокорез»
Показать все модели