Нет в наличии
75 грн.
Наличные:
75 грн
Безнал:
90 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Фонарь круглый с крючком LED KL-2866
На сегодняшний день редко где можно увидеть фонари с галогенными лампами или лампами накаливания. Большим спросом пользуются фонарики со светодиодами, из за их длительного срока эксплуатации. По сравнению с обычными лампами которые светит по 50 часов, светодиодные дают 30 тысяч часов непрерывной работы.
Фонарик предназначен для дополнительного освещения при проведении каких либо работ. В основном
Читать полностью
Технічні параметри:

Ліхтар круглий з гаком LED KL-2866
На сьогоднішній день рідко де можна побачити ліхтарі з галогенними лампами або лампами розжарювання. Великим попитом користуються ліхтарики зі світлодіодами, з за їх тривалого терміну експлуатації. У порівнянні зі звичайними лампами які світить по 50 годин, світлодіодні дають 30 тисяч годин безперервної роботи.
Ліхтарик призначений для додаткового освітлення при проведенні будь-яких робіт. В основному ліхтарик використовують в авто сервісах, спеціалізованих майстерень, приватних майстерень і в станціях техобслуговування автомобілів.
Світлодіодний ліхтарик KING LED KL-2866 виготовлений з високоякісного матеріалу (АБС пластика). Також в ліхтарі встановлений функціональний гак для підвісу, який дає можливість повороту на всі 360 градусів. На шарнірі ліхтаря встановлений магнітне підставу, за допомогою якого його можна прикріпити на будь-яку металеву поверхню, і ставити під будь-яким кутом. Ліхтарик має високу яскравість люмен.

Тип
Фонарь-переноска
Количество режимов яркости
1
Количество светодиодов
24
Питание
ААА батарейки
Влагоустойчивость
нет
Бренд
King

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «King» в категории «Фонарь»
Показать все модели