Интерьерная подсветка King KL-3992-25 R


Нет в наличии
196 грн.
Наличные:
196 грн
Безнал:
235 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Интерьерная подсветка King KL-3992-25 R

С помощью подсветки KL-3992-25 R, вы легко придадите свой собственный стиль Вашему автомобилю, как внутри, так и снаружи. Подсветка светодиодная, энергоэкономичная и прослужит Вам более 50 000 часов. Рабочее напряжение 12В. При одинаковом потреблении энергии диоды выдают больше света чем люминесцентные в 3.5 раза, и в 9 раз больше, чем лампы накаливания. Они очень взрыво- и пожаробезопасны в
Читать полностью
Технічні параметри:

Інтер'єрна підсвітка King KL-3992-25 R
За допомогою підсвічування KL-3992-25 R, ви легко додасте свій власний стиль Вашому автомобілю, як всередині, так і зовні. Підсвічування світлодіодне, енергоекономічне і прослужить Вам більше 50 000 годин. Робоча напруга 12В. При однаковому споживанні енергії діоди видають більше світла ніж люмінесцентні лампи в 3.5 рази, і в 9 разів більше, ніж лампи розжарювання. Вони дуже вибухо- і пожежобезпечні у використанні, в їх склад не входять шкідливі речовини, при тривалій роботі не нагріваються. І ще один великий плюс світлодіодного підсвічування, це те що воно не мерехтить як інші, і при встановленні її в салоні Ваші очі не будуть втомлюватися.
 Підсвічування у вигляді світлодіодної стрічки має два ряди діодів з'єднаних між собою. Вони гнучкі і компактні, тим самим дають можливість встановлювати в важкодоступних місцях, підкреслювати вигини Вашого салону. Випромінюється чисте світло, високої яскравості, червоного кольору. Діоди в стрічці знаходяться і силіконі, тим самим захищені від попадання вологи і пилу.
У комплект входить дві стрічки, на кожній 27 діода, довжина однієї 25 сантиметрів, а також дроти підключення і доступна схема, за допомогою якої Ви легко встановіть підсвічування в домашніх умовах.

Тип
Интерьерная подсветка
Источник света
диод
Длина
250 (мм)
Напряжение
12
Цвет
красный
Еффект 3D
нет

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «King» в категории «Подсветка авто»
Показать все модели