Подсветка авто King CSL-4069-30 (white)


Нет в наличии
122 грн.
Наличные:
122 грн
Безнал:
146 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Интерьерная подсветка King CSL-4069-30 (white)
С помощью подсветки CSL-4069-30, вы легко придадите свой собственный стиль Вашему автомобилю, как внутри, так и снаружи. Подсветка светодиодная, энергоэкономичная и прослужит Вам более 50 000 часов. Рабочее напряжение 12В. При одинаковом потреблении энергии диоды выдают больше света чем люминесцентные в 3.5 раза, и в 9 раз больше, чем лампы накаливания. Они очень взрыво- и пожаробезопасны в
Читать полностью
Технічні параметри:

Інтер'єрна підсвітка King CSL-4069-30 (white)
За допомогою підсвітки CSL-4069-30, ви легко додасте свій власний стиль Вашому автомобілю, як всередині, так і зовні. Підсвічування світлодіодне, енергоекономічне і прослужить Вам більше 50 000 годин. Робоча напруга 12В. При однаковому споживанні енергії діоди видають більше світла ніж люмінесцентні лампи в 3.5 рази, і в 9 разів більше, ніж лампи розжарювання. Вони дуже вибухо- і пожежобезпечні у використанні, в їх склад не входять шкідливі речовини, при тривалій роботі не нагріваються. І ще один великий плюс світлодіодного підсвічування, це те що вона не мерехтить як інші, і при встановленні її в салоні Ваші очі не будуть втомлюватися.
 Підсвітка у вигляді герметичної трубки в якій діоди розміщені в один ряд на відстані одного сантиметра і з'єднані між собою. Трубка виготовлена з полімерного прозорого матеріалу, який захищає діоди і дроти від попадання вологи і пилу. Вона гнучка і компактна, тим самим дає можливість встановити підсвічування в важкодоступних місцях, підкреслити вигини Вашого автомобіля. Випромінюється світло чистий, високої яскравості, білого кольору.
У комплект входить одна трубка, кількість діодів 30, довжиною 30 сантиметрів, доступна схема підключення, за допомогою якої Ви легко встановіть підсвічування в домашніх умовах.

Тип
Интерьерная подсветка
Еффект 3D
нет
Цвет
белый
Источник света
диод
Напряжение
12
Бренд
King

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «King» в категории «Подсветка авто»
Показать все модели