Гидравлический домкрат EXPERT E200111


Есть в наличии (1-2 дня)
2022 грн.
Наличные:
2022 грн
Безнал:
2527 грн
Приватбанк:
2695 грн. Купить
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EXPERT E200111 - бутылочный домкрат

Домкрат является одним из важнейших устройств, без которого не никак обойтись автомобилисту и мастеру на СТО. Домкрат предназначен для приподнимания автомобиля с целью обеспечить доступ к колесу, днищу или другим его частям. Домкрат обязателен в каждом багажнике автомобиля, так как без него не обойтись при замене колеса, особенно, когда замена выполняется на обочине.
Бутылочный домкрат EXPERT
Читать полностью
Технічні параметри:

EXPERT E200111 - пляшковый домкрат

Домкрат є одним з найважливіших механізмів, без якого не ніяк обійтися автомобілісту і майстру на СТО. Домкрат призначений для підведення автомобіля з метою забезпечити доступ до колеса, днища або іншим його частинам. Домкрат обов'язковий в кожному багажнику автомобіля, так як без нього не обійтися при заміні колеса, особливо, коли заміна виконується на узбіччі.
Пляшковий домкрат EXPERT E200111 є гідравлічним і працює за рахунок створення тиску на рідину. Домкрат працює за рахунок виштовхування основного штока за рахунок перекачування гідравлічної рідини з одного циліндра в інший. За допомогою рукоятки, яка поставляється в комплекті, створюється тиск в приводному циліндрі, яке дорівнює тиску в основному циліндрі, але на більшій площі. Домкрат комплектується додатковою рукояткою, яка призначена для подовження основної, подовжена рукоятка забезпечує більшу систему важеля силу і підняття вантажу невеликими зусиллями. Мінімальна висота підхоплення домкрата становить 242 мм і може бути збільшена за рахунок висувного гвинта ще на 80 мм. Хід домкрата становить 153 мм.
Для опускання вантажу домкрат оснащений перепускним клапаном, який відкривається за допомогою ручки накачування і дозволяє плавно опускати вантаж, а також зупинити і залишити його на будь-якій зручній висоті. Після відкриття перепускного клапана робоча рідина повільно перетікає в резервуар для зберігання і домкрат повертається у вихідне положення.
Міцна конструкція і стійка майданчик забезпечують стабільність піднятого вантажу і практично виключають ймовірність зриву.

Грузоподъемность
20 (тонн)
Тип
Гидравлический домкрат
Вес
13.5 (кг)
Высота зацепа
242 (мм)
Максимальная высота подъема
475 (мм)
Материал подъемной площадки
Метал
Подъемная рукоятка
Шток

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EXPERT» в категории «Домкрат»
Показать все модели