Ремень стяжной EcoKraft ASR14


Есть в наличии
145 грн.
Наличные:
145 грн
Безнал:
174 грн
159 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EcoKraft ASR14 - стяжные ремни

Стяжные ремни EcoKraft представляют собой ленты или стропы. Они используются специально для закрепления грузов в период транспортировки на авто, трейлерах, самолетах и судах. С их помощью предотвращается самопроизвольное сползание груза и его перемещение. К характерным особенностям стяжных ремней стоит отнести эластичность и легкость. Текстильная лента обладает мягкостью, благодаря чему не повреждает груз и
Читать полностью
Технічні параметри:

EcoKraft ASR14 - стягувальні ремені

Стягнуті ремені EcoKraft представляють собою стрічки або стропи. Вони використовуються спеціально для закріплення вантажів під час транспортування на авто, трейлерах, літаках і судах. З їх допомогою запобігає мимовільне сповзання вантажу і його переміщення. До характерних особливостей стяжних ременів варто віднести еластичність і легкість. Текстильна стрічка має м'якістю, завдяки чому не пошкоджує вантаж і гарантує збереження товарного вигляду предметів, що перевозяться. Перевагою також є те, що експлуатація ременів максимально проста, чим значно знижуються витрати на вантажно-розвантажувальні роботи.

Комплект стяжних ременів EcoKraft ASR14 включає в себе два ременя. Довжина кожного становить 2,5 м, ширина - 25 мм. Матеріалом виготовлення ременів послужив високоякісний поліестер. Його відмінною рисою вважається підвищена міцність і еластичність.

Конструкція кріплення ременя має затиск з одного боку, за допомогою чого запобігається ослаблення стрічки під час транспортування. Дані ремені розраховані на максимальне навантаження до 1200 кілограм. Ремені EcoKraft виконані в зеленому кольорі.

Тяговое усилие
1.2 (т)
Длина троса
2.5 (м)
Ширина троса
25 (мм)
Ремней в комплекте
2

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EcoKraft» в категории «Ремень стяжной»
Показать все модели