Ремень стяжной EcoKraft ASR12


Заканчивается
599 грн.
Наличные:
599 грн
Безнал:
719 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EcoKraft ASR12 - стяжные ремни

Стяжные ремни EcoKraft представляют собой ленты или стропы. Они используются специально для закрепления грузов в период транспортировки на авто, трейлерах, самолетах и судах. С их помощью предотвращается самопроизвольное сползание груза и его перемещение. К характерным особенностям стяжных ремней стоит отнести эластичность и легкость. Текстильная лента обладает мягкостью, благодаря чему не повреждает груз и
Читать полностью
Технічні параметри:

EcoKraft ASR12 - стягувальні ремені

Стягнуті ремені EcoKraft представляють собою стрічки або стропи. Вони використовуються спеціально для закріплення вантажів під час транспортування на авто, трейлерах, літаках і судах. З їх допомогою запобігає мимовільне сповзання вантажу і його переміщення. До характерних особливостей стяжних ременів варто віднести еластичність і легкість. Текстильна стрічка має м'якістю, завдяки чому не пошкоджує вантаж і гарантує збереження товарного вигляду предметів, що перевозяться. Перевагою також є те, що експлуатація ременів максимально проста, чим значно знижуються витрати на вантажно-розвантажувальні роботи.

Комплект стяжних ременів EcoKraft ASR12 включає в себе чотири ременя. Довжина кожного становить 4,5 м, ширина - 25 мм. Матеріалом виготовлення ременів послужив високоякісний поліестер. Його відмінною рисою вважається підвищена міцність і еластичність.

Конструкція кріплення ременя складається з двох частин: перша полягає в спеціальному натягач (іншими словами храповик), зі зворотного боку розташований металевий гак. Дані ремені розраховані на максимальне навантаження до 1200 кілограм.

Тяговое усилие
1.2 (т)
Длина троса
4.5 (м)
Ширина троса
25 (мм)
Ремней в комплекте
4

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EcoKraft» в категории «Ремень стяжной»
Показать все модели