Салонный фильтр Knecht LA 31


Нет в наличии
139 грн.
Наличные:
139 грн
Безнал:
167 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

KNECHT LA 31 - Фильтр салона

Фильтр для салона производителя KNECHT LA31 предназначен для поддержания чистоты воздуха в салоне автомобиля. Во время езды в транспортном средстве через салон проходит огромное количество воздуха. Безопасным и чистым он не является. Вместе с воздухом в салон попадает большое количество пыли, пыльцы растений и грязи. Данные компоненты для многих людей являются аллергенами и вызывают реакцию организма. Поэтому
Читать полностью
Технічні параметри:

KNECHT LA 31 - Фільтр салону

Фільтр для салону виробника KNECHT LA31 призначений для підтримки чистоти повітря в салоні автомобіля. Під час їзди в транспортному засобі через салон проходить величезна кількість повітря. Безпечним і чистим воно не є. Разом з повітрям в салон потрапляє велика кількість пилу, пилку рослин і бруду. Дані компоненти для багатьох людей є алергенами і викликають реакцію організму. Тому фільтр салону LA31 потрібен для очищення повітря, адже від чистоти його буде залежати здоров'я людей і якість їх поїздок в автомобілі. Якщо фільтр забитий - він не виконує на 100% свої функції і повітря залишається забрудненим. З цього випливає, що концентрація непотрібних речовин в салоні автомобіля зростає в кілька разів, що є неприпустимим. У деяких випадках концентрація речовин в салоні автомобіля може перевищувати їх концентрацію поза автомобілем.
Фільтр гарантує і забезпечує водієві та пасажирам постійний чистий приплив повітря. Також гарантує безпечне і комфортне перебування в салоні автомобіля. Перевагою використання фільтра для салону LA31 є те, що завдяки йому навантаження на вентилятори зменшується. Також фільтр забезпечить захист від забруднення кондиціонери в автомобілі і системи опалення. Буде знижений рівень запотівання скла автомобіля. Циркуляція повітря в салоні автомобіля при використанні фільтра для очищення повітря покращиться. Чистота в салоні буде збережена. Виробник KNECHT використовує в виготовленны продукції антиалергенні матеріали.

Длина
280 (мм)
Ширина
206 (мм)
Высота
24 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Knecht» в категории «Салонный фильтр»
Показать все модели