Съемник стекол EXPERT E201516


Есть в наличии (1-2 дня)
1442 грн.
Наличные:
1442 грн
Безнал:
1731 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EXPERT E201516 - Набор для замены лобового стекла

EXPERT E201516 – это набор для демонтажа лобового стекла, который состоит из струны и двух Т-образных рукояток. Данный набор применяется для вырезки лобового стекла из герметика, которым оно было зафиксировано. Способ вырезание стекла при помощи струны является наиболее эффективным и безопасным и подходит для демонтажа стекла с деформированного кузова автомобиля после
Читать полностью
Технічні параметри:

EXPERT E201516 - Набір для заміни лобового скла

EXPERT E201516 - це набір для демонтажу лобового скла, який складається з струни і двох Т-образних рукояток. Даний набір застосовується для вирізки лобового скла з герметика, яким воно було зафіксовано. Спосіб вирізання скла за допомогою струни є найбільш ефективним і безпечним і підходить для демонтажу скла з деформованого кузова автомобіля після дорожньо-транспортної пригоди.
Даний набір дозволяє, без будь-яких додаткових інструментів виконати вирізку скла, але поодинці це зробити не вийде, необхідна допомога ще однієї людини. Для початку роботи слід за допомогою спеціального шила з отвором в лезі проколоти шар герметика, потім в шило протягнути струну і перетягнути її в салон автомобіля. Відмірявши необхідну довжину струни, необхідно її обрізати, а кінці приєднати до спеціальних Т-образним рукояткам і зафіксувати. Таким чином, дві людини взявшись за ручки і по черзі натягуючи струну, зможуть створити необхідне зусилля для акуратного розрізання герметика.
Робоча частина Т-образних рукояток виготовлена ​​з високоміцної сталі, що гарантує тривалість експлуатації та мінімальний знос. Безпосередньо рукоятка виготовлена ​​з пластику і має ергономічну форму, завдяки чому зручно лежить в руці і забезпечує міцний захоплення. Конструкція рукояток продумана таким чином, щоб забезпечувати надійне захоплення струни і зручність при роботі. Струна поставляється в змотаним вигляді на пластиковому барабані, який зручний для зберігання.

Тип инструмента
набор для замены стекла

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EXPERT» в категории «Съемник стекол»
Показать все модели