Подсветка дворников King JS2037 (голубой)


Нет в наличии
48 грн.
Наличные:
48 грн
Безнал:
58 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

King JS2037 (голубой) - Подсветка дворников
С помощью подсветки на дворники JS-2037, вы легко придадите свой собственный стиль Вашему автомобилю. Она универсальная и подходит к любой щетки стеклоочистителя. Подсветка светодиодная, энергоэкономичная и прослужит Вам более 50 000 часов. Рабочее напряжение 12В. При одинаковом потреблении энергии диоды выдают больше света чем люминесцентные в 3.5 раза, и в 9 раз больше, чем лампы накаливания. Они
Читать полностью
Технічні параметри:

King JS2037 (блакитний) - Підсвічування двірників
За допомогою підсвічування на двірники JS-2037, ви легко додасте свій власний стиль Вашому автомобілю. Вона універсальна і підходить до будь-якої щітки склоочисника. Підсвічування світлодіодне, енергоекономічне і прослужить Вам більше 50 000 годин. Робоча напруга 12В. При однаковому споживанні енергії діоди видають більше світла ніж люмінесцентні в 3.5 рази, і в 9 разів більше, ніж лампи розжарювання. Вони дуже вибухо- і пожежобезпечні у вживанні, в їх склад не входять шкідливі речовини, при тривалій роботі не нагріваються.
Підсвічування на щітку склоочисника являє собою компактний модуль, який має круглий металевий корпус, один світлодіод і дроти для підключення. Діод герметично захищений від проникнення вологи і пилу. Кріплення металеве у вигляді горизонтального кронштейну, дуже зручне для установки на двірники і за допомогою якого можна регулювати кут світла. Випромінюється світло чисте, високої яскравості, синього кольору.
У комплект входить два модуля зі схемою підключення, за допомогою якої Ви легко встановіть підсвічування в домашніх умовах.

Тип
Подсветка дворников
Источник света
диод
Напряжение
12
Цвет
голубой
Еффект 3D
нет

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «King» в категории «Подсветка авто»
Показать все модели