Шлифовальная машина EXPERT E230603


Есть в наличии (1-2 дня)
5063 грн.
Наличные:
5063 грн
Безнал:
6076 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EXPERT E230603 - Шлифмашинка

Пневматическая шлифмашинка EXPERT E230603 применяется во время подготовки поверхности к покраске, это может быть как поверхность кузова автомобиля, так и различных столярных изделий. По типу данная шлифовальная машинка принадлежит к орбитальным, а это значит, что она вращается не только вокруг своей оси, но и по орбите. Амплитуда орбитального движения данной машинки составляет 5 мм, что позволит более
Читать полностью
Технічні параметри:

EXPERT E230603 - Шліфмашинка

Пневматична шліфмашинка EXPERT E230603 застосовується під час підготовки поверхні до фарбування, це може бути як поверхня кузова автомобіля, так і різних столярних виробів. За типом дана шліфувальна машинка належить до орбітальних, а це значить, що вона обертається не тільки навколо своєї осі, але і по орбіті. Амплітуда орбітального руху даної машинки становить 5 мм, що дозволить більш якісно і акуратно виконати шліфувальні роботи.
Конструкція інструменту передбачає регулятор швидкості обертання, який дозволяє вибрати найбільш підходящий режим при роботі з різними поверхнями. Шліфмашинка працює з дисками діаметром 150 мм, це оптимальний розмір, який буде зручний для різних цілей. Корпус шлифмашинки міцний і досить компактний, а вага складає всього 650 грам, за рахунок цього машинка маневрена і з нею легко працювати.
Під час роботи з шлифмашинкой важливо використовувати сухий і чисте повітря збагачений спеціальним маслом, це сприяє правильній роботі інструменту та мінімізує знос. Експлуатуючи шлифмашинку слід пам'ятати про техніку безпеки і застосовувати захисні засоби, такі як окуляри, рукавички і навушники. Також слід обов'язково відключати систему подачі стисненого повітря і відповідний шланг перед монтажем / демонтажем або регулюванням будь-яких речей на установці, а також перед виконанням будь-яких операцій з обслуговування.
особливості:
- розміри 221 x 152 x 106 мм;
- робочий тиск 6,2 бар;
- витрата повітря 113 л / хв.

Тип
Шлифовальная машина
Скорость вращения
10000 (об/мин)
Рабочее давление
6 (атм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EXPERT» в категории «Шлифовальная машина»
Показать все модели