Автомобильный держатель EcoKraft iPad AYM23 SD-1153K


Нет в наличии
297 грн.
Наличные:
297 грн
Безнал:
356 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EcoKraft iPad AYM23 SD-1153K - Держатель

Основные характеристики:
В сегодняшнем мире вы не можете представить свою жизнь без мобильных телефонов и планшетов. Потому что держатель для ваших гаджетов является обязательным. Держатель автомобиля будет очень полезным инструментом. Он универсален, просто установлен на торпеде в автомобиле и подходит для различных смартфонов. К преимуществам можно отнести надежное крепление в виде присоски,
Читать полностью
Технічні параметри:

EcoKraft iPad AYM23 SD-1153K - Утримувач
Основні характеристики:
У сьогоднішньому світі ви не можете уявити своє життя без мобільних телефонів і планшетів. Тому що тримач для ваших гаджетів є обов'язковим. Тримач автомобіля буде дуже корисним інструментом. Він універсальний, просто встановлений на торпеді в автомобілі і підходить для різних смартфонів. До переваг можна віднести надійне кріплення у вигляді присоски, яка кріпиться на будь-якій поверхні. Також гора, яка підійде багатьом брендам смартфонів. Надійність забезпечується цим кріпленням, телефон міцно утримується і не може випасти з кріплення. Така надійність і якість забезпечується виробником завдяки новим конструкціям. Виробник EcoKraft завжди слід новинок і застосовує їх до своїх продуктів.
Тримач - відмінний вибір для водіїв, які хочуть знати про всі події. У цьому допоможе сучасний дизайн і якість власника.
Замовте універсальний автомобільний тримач для таблеток 7,7-10 дюймів на підголівнику. З його допомогою ви можете переглядати ваші улюблені фільми на ходу. Простота установки безпечна і надійна в експлуатації. Це універсальне кріплення для таблеток прикріплюється до автомобіля через 2 хвилини.

Тип:
Для планшетов
Место установки:
на подголовник
Конструкция
монолитная
Способ крепления гаджета
зажим
Фиксация в автомобиле
зажим

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EcoKraft» в категории «Автомобильный держатель»
Показать все модели