Отвертка с насадками STANLEY STHT0-62633


Есть в наличии (1-2 дня)
764 грн.
Наличные:
764 грн
Безнал:
917 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Stanley STHT0-62633 - Отвертка прецизионная с битами

Отвертка Stanley STHT0-62633 является прецизионной и поставляется в комплекте с 16 битами. В набор входит 6 бит с плоским шлицом SL с размерами 1, 1.2, 1.5, 1.8, 2, 2.5 мм, 2 биты с крестовым шлицом PH и размерами Ph00, Ph000, 4 шестигранных биты Hex с размерами 0.9, 1.3, 1.5, 2 мм и 4 звездообразные биты Torx с размерами T5, T6, T7, T8. Все составляющие набор изготовлены из прочной
Читать полностью
Технічні параметри:

Stanley STHT0-62633 - Викрутка прецизійна з бітами

Викрутка Stanley STHT0-62633 є прецизійної і поставляється в комплекті з 16 бітами. У набір входить 6 біт з плоским шліцом SL з розмірами 1, 1.2, 1.5, 1.8, 2, 2.5 мм, 2 біти з хрестовим шліцом PH і розмірами Ph00, Ph000, 4 шестигранних біти Hex з розмірами 0.9, 1.3, 1.5, 2 мм і 4 зіркоподібні біти Torx з розмірами T5, T6, T7, T8. Всі складові набір виготовлені з міцної сталі, що забезпечує тривалість їх служби. Комплект поставляється в пластиковій упаковці з окремим осередком для кожного інструменту, що дозволяє тримати набір в порядку. На кришці коробки навпроти кожної біти нанесений відповідний розмір, це дозволяє швидко знайти необхідну. Вага набору всього 200 грам.
Прецизійна викрутка як тип інструменту призначена для дрібних і точних робіт з кріпильними елементами дуже малого розміру. Такі викрутки часто застосовуються при ремонті і обслуговуванні дрібної побутової технікою, телефонів, фотоапаратів, комп'ютерної техніки та інших пристроїв з дрібними гвинтами. Майстру з ремонту техніки не обійтися без такого набору, так як при виконанні точної роботи важливо підібрати найбільш правильний розмір шліца, а в такому випадку різниця в десяті частки міліметра мають значення.
Конструкція викрутки побудована таким чином, що кожна біта надійно фіксується в посадковому місці за допомогою цангового затиску. Для вставки біти необхідно розкрутити фіксує кільце, вставити біту і затиснути її цанговим механізмом, забезпечуючи щільну посадку без люфту. Працюючи з такою викруткою важливо дотримуватися домірність шліца викрутки і кріплення, так як неправильно підібравши розмір, можна пошкодити інструмент або кріплення. Порожня рукоятка з кришкою дозволяє зберігати біти всередині.

Тип
Отвертка с насадками
Конструкция
прецизионные
Наконечник
звездочка (Torx), крест (PHILLIPS), плоский (SLOTTED)
Количество в наборе
17
Количество отверток в наборе
16 (шт.)
Магнитный наконечник
нет

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «STANLEY» в категории «Отвертка»
Показать все модели