Гаечный ключ STANLEY STMT73649-8


Нет в наличии
849 грн.
Наличные:
849 грн
Безнал:
1019 грн
Приватбанк:
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Stanley STMT73649-8 - Набор ключей

STANLEY STMT73649-8 - это набор комбинированных рожково-навидных ключей, в состав которого входит 8 инструментов. Данный набор подойдет как для домашнего ремонта, так и для использования на СТО или производстве.
В комплект входят ключи со следующими размерами: 8, 10, 11, 12, 13, 14, 17,19 мм.
Рожковая и накидная головки ключей имеют одинаковый размер. Инструменты изготовлены из
Читать полностью
Технічні параметри:

Stanley STMT73649-8 - Набор ключів

STANLEY STMT73649-8 - це набір комбінованих рожково-навідних ключів, до складу якого входить 8 інструментів. Даний набір підійде як для домашнього ремонту, так і для використання на СТО або виробництві.
У комплект входять ключі з наступними розмірами: 8, 10, 11, 12, 13, 14, 17,19 мм.
Ріжкова і накидна головки ключів мають однаковий розмір. Інструменти виготовлені з хром-ванадієвої сталі, це забезпечує їх довговічність, стійкість до зношування і деформації, а нікель-кульгаве покриття і матова фінішна обробка захищає від появи корозії і механічних пошкоджень. Ключі мають профіль MaxDrive, який забезпечує покращений контакт з поверхнею кріплення і на 15% збільшує крутний момент.
Набір поставляється в тканинної сумочці, яка згортається для компактного зберігання інструменту.
Рожково-накидний ключ є одним з найбільш необхідних інструментів, як в автомайстерні, так і в побутових умовах. У кожного завбачливо автолюбителя має бути кілька таких ключів різних розмірів. Даний інструмент безпосередньо призначений для розкручування / закручування різьбових з'єднань, які скріплені болтами, гайками або іншими елементами, що мають прямокутні грані. Конструкція ключа складається з двох головок різних типів, одна ріжкова, а друга накидна, обидві головки однакового розміру. Наявність двох головок різного типу обумовлено тим, що в кожній конкретній ситуації можна вибрати головку, з якої буде зручніше працювати.
Набір ключів STANLEY відноситься до професійного інструменту і за якістю не поступається брендам зі світовим ім'ям, при цьому його ціна набагато приємніше.

Категория
Набор ключей
Количество ключей в наборе
8
Размер
8, 19, 17, 14, 13, 12, 10

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «STANLEY» в категории «Гаечный ключ»
Показать все модели