Нет в наличии
2128 грн.
Наличные:
2128 грн
Безнал:
2554 грн
Приватбанк:
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EXPERT E010602 - Сумка для инструментов

Сумка EXPERT E010602 является универсальным средством для хранения и транспортировки инструментов, так как объединяет в себе сумку, тележку и рюкзак. Благодаря такой широкой функциональности хранить и транспортировать инструмент максимально удобно. В зависимости от наполненности и веса сумки она может быть использована по-разному. Если внутри немного инструментов, ее удобно использовать в качестве
Читать полностью
Технічні параметри:

EXPERT E010602 - Сумка для інструментів

Сумка EXPERT E010602 є універсальним засобом для зберігання і транспртування інструментів, так як об'єднує в собі сумку, візок і рюкзак. Завдяки такій широкій функціональності зберігати і транспортувати інструмент максимально зручно. Залежно від наповненості і ваги сумки вона може бути використана по-різному. Якщо всередині трохи інструментів, її зручно використовувати в якості рюкзака, а якщо вона повністю заповнена інструментами і її вага значний, буде зручно використовувати її як візок.
Структура сумки продумана таким чином, що дозволяє максимально зручно і правильно розкласти всі інструменти. Усередині сумка має безліч кишень, в яких буде зручно розмістити інструменти середнього розміру, в них добре поміститься губцевий інструмент, викрутки, набори шестигранників і багато е інше. Блискавка відкриває сумку по всьому периметру, що забезпечує вільний доступ до інструментів і хороший огляд вмісту. Безліч зовнішніх кишень на блискавках допомагають розмістити інструменти, які повинні бути завжди під рукою. Широкі регульовані плечові ремені зручні при перенесенні великої ваги, так як рівномірно розподіляють навантаження.
Широка колісна база і вбудована телескопічна ручка дають можливість без зайвих труднощів транспортувати повну сумку. Колеса з м'яким покриттям добре проходять маленькі нерівності на дорозі. Сумка виготовлена ​​з міцного матеріалу щільністю 600 ден, він стійкий до зносу і не розходиться на швах при експлуатації сумки з великою вагою.
Така сумка стане незамінним помічником будь-якого майстра, зберігати і транспортувати інструмент без зайвого клопоту.

Тип
Сумка
Количество секций
5
Длина
470 (мм)
Ширина
218 (мм)
Высота
338 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EXPERT» в категории «Сумка для инструмента»
Показать все модели