Есть в наличии
139 грн.
Наличные:
139 грн
Безнал:
167 грн
146 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EcoKraft ASI22 - сетка для фиксации багажа

Весьма часто мы используем автомобиль для транспортировки всевозможных грузов и багажа. Когда груз имеет габаритные размеры и стоит вопрос о безопасном его перемещении на помощь приходят специальные сетки для багажа. Они способны надежно закрепить необходимый груз. Применять сетку можно как в багажнике, так и на крыше автомобиля. Сетки для использования в багажнике различают на вертикальные,
Читать полностью
Технічні параметри:

EcoKraft ASI22 - сітка для фіксації багажу

Вельми часто ми використовуємо автомобіль для транспортування всіляких вантажів і багажу. Коли вантаж має габаритні розміри і стоїть питання про безпечний його переміщенні на допомогу приходять спеціальні сітки для багажу. Вони здатні надійно закріпити необхідний вантаж. Застосовувати сітку можна як в багажнику, так і на даху автомобіля. Сітки для використання в багажнику розрізняють на вертикальні, горизонтальні, розділові, додаткові і призначені для запасних коліс.

Багажна сітка EcoKraft ASI22 є універсальною і використовується як в багажнику авто, так і на даху. Фіксація сітки здійснюється за рахунок гачків, які входять в комплектацію. Розміри даної моделі складають: довжина - 110 см, ширина - 60 см. Поставляється багажна сітка EcoKraft в поліетиленовому пакеті.

Багажна сітка є автомобільним девайсом, який гарантує не тільки надійне закріплення вантажу у Вашому авто, а й забезпечує порядок. До характерних особливостей багажних сіток варто віднести еластичність і легкість. Матеріал, з якого вона виготовлена ​​не пошкоджує вантаж і гарантує збереження товарного вигляду предметів, що перевозяться. Перевагою також є те, що експлуатація сітки максимально проста, за допомогою чого значно знижуються витрати на вантажно-розвантажувальні роботи.

Тип аксессуара
Сетка багажная

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EcoKraft» в категории «Аксессуар раздела багажники»
Показать все модели