Ремень стяжной EcoKraft AFV22


Есть в наличии
62 грн.
Наличные:
62 грн
Безнал:
74 грн
66 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EcoKraft AFV22 - резинки для крепления груза

Фиксатор груза EcoKraft представляют собой резинки для крепления багажа. Они используются специально для закрепления грузов в период транспортировки на авто, трейлерах, самолетах и судах. С их помощью предотвращается самопроизвольное сползание груза и его перемещение. К характерным особенностям резинок для груза стоит отнести эластичность и легкость. Резинка обладает мягкостью, благодаря чему
Читать полностью
Технічні параметри:

EcoKraft AFV22 - резинки для кріплення вантажу

Фіксатор вантажу EcoKraft є гумки для кріплення багажу. Вони використовуються спеціально для закріплення вантажів під час транспортування на авто, трейлерах, літаках і судах. З їх допомогою запобігає мимовільне сповзання вантажу і його переміщення. До характерних особливостей гумок для вантажу варто віднести еластичність і легкість. Гумка володіє м'якістю, завдяки чому не пошкоджує вантаж і гарантує збереження товарного вигляду предметів, що перевозяться. Перевагою також є те, що експлуатація фіксаторів максимально проста, чим значно знижуються витрати на вантажно-розвантажувальні роботи. Багажні гумки зі спеціальними металевими гаками на кінцях ідеально підходять для закріплення вантажів на велосипедах і мотоциклах під час транспортування.

Комплект резинок для кріплення вантажу EcoKraft складається з двох штук. Кожна з них має довжину в 60 см і діаметр 8 мм. Матеріалом виготовлення фіксаторів послужив спеціальний матеріал. Його відмінною рисою вважається підвищена міцність і еластичність.

Конструкція гумки має на кінцях гачки для закріплення. Фіксатори EcoKraft виконані в зеленому кольорі, гачки металеві в чорному кольорі.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EcoKraft» в категории «Ремень стяжной»
Показать все модели